Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a kérdés főleg pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kérdés főleg pasiknak szól! Srácok nektek bejönnek a vegetáriánus lányok? Ha igen vagy ha nem, akk miért?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 22:52
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
Nekem aztán töknyolc, csak tűrje, ahogy húst zabálok. :D
2012. júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:

A közös háztartás kissé nehéz lenne, mert én a húst hússal eszem, az a kedvenc kajám, zöldséget csak keveset eszek.


Sokaknál ez valamiféle ideológia, hogy ezzel állnak ki az állatok jogaiért, meg a húsevőket is rá akarják beszélni az étrendjükre, na amellett nem sokáig bírnám. Van aki úgy gondolja hogy egészségesebb mint a hús, felőlem egyen amit akar de ne akarja rám tukmálni a vega kaját. Ha pusztán ezt az étrendet tartja jónak, ezt szereti és nem zavarja ha barbecue zok akkor oké :D de ha ilyen greenpeace-es fanatikus megszállott, mert olyan is van, akkor nehéz lehet az élet mellette :D

2012. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
nem. mert nem és pont.
2012. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönne, nem vagyok amúgy sem angy húsevő, csak a halat szeretem igazából, ha tehetem kerülöm is a húsok fogyasztását, egyszerűen nincs vágyam rá, hogy húst egyek, csak ritkán, akkor is halat, mert azt szeretem és valamiért undorodom az egyéb húsoktól.
2012. júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
Két ilyen csajom is volt. Mindkettő pár hónap után megpróbálta rámerőltetni ezt az ostobaságot. Gyorsan intettem is nekik, miután sonkát csempésztem az ebédjükbe.
2012. júl. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
70%

Vega vagyok 11 éve. Nem várnám el, hogy a társam ne egyen húst, azt viszont elvárnám, hogy együtt érezzen az állatokkal. Milyen ember az aki egy kicsit sem érez együtt szerencsétlenekkel? Az élet része. És most pár nagyokos ne hasonlítsa ilyen alapon az állatokat a növényekhez.

Milyen lélek kell ahhoz, hogy valaki megöljön egy állatot? Sokkal inkább férfi az aki egy legyet is sajnál lecsapni, mint aki bele sem gondol min megy keresztül a "hús" amíg az asztalra kerül. Egy halott élőlény teste! Mára már nem vagyunk rászorulva, hogy így tartsuk fenn magunkat.

Gond nélkül eszem együtt olyanokkal akik megeszik, ha nincs túl erős szaga az ételnek.

Nagyon sok finom vega kaja van. Nem csak tofun és krumplin élek. :)

Szerencsére jól főz a család és lassan én is. Főzelékeket szeretem, rakott karfiol, rácz lecsó, hamis vadas gombóccal, tojásos nokedli, zöldséges pizza, spagettihez sem kell, paprikás krumpli, görög saláta, almamártás, rántott sajt vagy akármilyen rántott zöldség, annyiféle dolog van, csak egy kis kreativitás kéne, de egyszerűbb kisütni egykis húst vagy kolbászt enni. Nem sajnálom az időt a minőségi ételre.

Az meg, hogy egészségtelen, elég ha megnézzük, hogy hány egészséges vega él és hány vastagbélrákban szenvedő beteg. Sok hús növeli a daganatos megbetegedéseket, koleszterin szintet, érszűkület, trombózis, embólia... stb.

Aminosav hiányt szokták felhozni, de a kukoricában a triprofánon kívül megtalálható az összes eszenciális aminosav! Vas meg nagyon sok zöldségben fordul elő és a mákban is.

Lehet néha nagyon ritkán elkészítenék húsos ételt, de nem szívesen. Kutyának is fóliával viszem oda kutyaszalámit, kit zavar ez? Saját dolgom, hogy nem fogom meg.

Rotweller kutyánk meg 5 évig vega volt a családdal együtt, aztán amikor visszaszoktunk akkor utána ő is kapott. Ezzel együtt meg sem lehet számolni hányszor eltépte a vastag láncot, nem tudták mivel megkötni.


21/N

2012. júl. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Amikor ők vegák voltak én még akkor nem voltam meg. Anya sem evett amíg velem terhes volt. Nincs 6 kezem, és megvan mind a 2 szemem. :) Toximás lett azért kellett átálni. Meg lettem akkor építkezés és munkások meg nem voltak vegák és akkor szoktak vissza.
2012. júl. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Halat sem eszem, nem tudok ki az az ostoba aki szerint a hal nem hús és nem is állat. xD
2012. júl. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
*tudom
2012. júl. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
Volt vega csajom, tök jó csaj volt. Igaz, nem próbált megtéríteni azokkal a sületlenségekkel, amiket te nyomatsz itt, szóval ha te ilyen hittérítő típusú vega csaj vagy, az zavarna.
2012. júl. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!