Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a kérdés főleg pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kérdés főleg pasiknak szól! Srácok nektek bejönnek a vegetáriánus lányok? Ha igen vagy ha nem, akk miért?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 22:52
1 2 3 4 5
 31/45 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
48%

Akkor egyél embert is ba.szki... :D


Egy tojásnak nincs idegrendszere, agya, szíve. Nem okozol neki fájdalmat és valamilyen szinten megölni sem tudod egyrészt, mert nem minden tojásból lenne csibe, másrészt meg a kezelési eljárások miatt ki sem tudna fejlődni egy egészséges élőlény.

A nők meg lenyelik a spermát ilyen alapon az is gyilkosság.

Egy tojás értelmes emberi lénynek nem jelent egy állatot a fent leírtak miatt.

Szerintem te már csak kötözködni akarsz csak azért is.-.-

2012. júl. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Ⱳhite ßelle, ha végigmész egy réten, agyontaposol legalább száz hangyát. Atkák ezreit nyomod agyon, amikor befekszel az ágyadba. És állatok milliói pusztultak el, hogy az az autó vagy busz, amivel iskolába mész, létrejöhessen, nem is beszélve a számítógépedről, a mobilodról vagy a lakásról, amiben laksz. Az emberiség által elpusztított állatoknak csak apró töredékét teszik ki azok, amelyeket megeszünk.
2012. júl. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Eltúlzod amiről én itt írok. Mit várhatnék egy rakás érzéketlen embertől...
2012. júl. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
59%

Láttam egy videót amiben egy fickó tart előadást középiskolás gyerekeknek a vegetarianizmusról Amerikában. Az elején leszögezi, hogy nem akar senkit megtéríteni, pusztán információkat mond, amivel azt kezdenek, amit akarnak. Ezután mégis manipulatív módszereket alkalmaz, igen egyszerű érveket hoz fel állításai mellett, nekem kicsit demagógnak tűnt. Na szóval a tojásra a szövege:


Sokan mondják, hogy a tojást megenni teljesen rendben van, hiszen nincs minden tojásban kiscsibe, ha nem termékenyítik meg a tyúkot. Ha nincs megtermékenyítve akkor mégis mi a tojás? Egy megtermékenyítetlen petesejt távozik a testből. Pont mint a nőknél minden hónapban. Tulajdonképpen csirke havibajt eszünk. Ez szerintetek természetes? (Mutatott videókat, hogy 15 csirkét tartanak egy négyzetméteren meg bedarálják őket)


A tehéntej ellen azzal érvel, hogy akkor miért nem iszunk csimpánztejet, vagy zsiráftejet vagy kutyatejet. Hiszen milyen hülyeség már, hogy más állat tejét isszuk, ilyet egyetlen állat sem csinál. Sőt ez még nagyobb kegyetlenség, hiszen a tehénnek csak akkor van teje, ha van borja, így a borja elől isszuk meg a tejet. (Mutatott videókat, hogy a nagyüzemekben elszakítják és megölik a tehenek borjait)


Na ez csak úgy eszembe jutott arról hogy itt győzköditek egymást :D Csak érdekességképp írtam le, hogy szerintetek ezek megalapozott érvek, ezek megállják a helyüket? Szerintem a fickó csak undort akar kelteni a nézőkben (csirke havibaj, kutyatej), hogy megutáltassa velük az állati eredetű termékeket, plusz még rátesz egy lapáttal azzal, hogy horrorisztikus képsorokat mutat, ezzel hatva az érzelmeinkre. (a videók szerintem nem hitelesek) Gondoljunk bele, ha olyan felvételek kerülnek ki egy üzemről, amin állatkínzás folyik, akkor nyilván bezárnák az üzemet. A tulajdonos ezért be sem engedné a kamerát. Könnyebb ha csak megrendezik az egész jelenetet.


Amúgy azoknak, akik szerint az állatok megölése szívtelenség, mondok pár szót: háború. népirtás. halálra kínzás, égetés, keresztre feszítés. terror, napalm, vegyi fegyverek. ragadozók, oroszlán, tigris, cápaharapás. élve megevés. széttép, leharap, eltör, marcangol, megfojt, kibelez.

ezek után (ha még nem kapott szívrohamot) már nem is tűnik olyan kegyetlennek elkábítani egy állatot. sajnos a természet az kegyetlen. biztosan láttatok már természetfilmet, na ott nem sz.roznak hogy mi fog fájni, táplálék és kész.

egyedül az ember az a faj, ami más fajba tartozó egyedek iránt szeretetet érez, kegyelmez nekik és törődik velük. rajtunk kívül minden élőlény eltiporja a többit a saját boldogulása érdekében, mi meg védjük az állatokat. természetellenes? igen.

de nem érdekel, mert az érzéseink, az eszünk mást diktál. miért okoznánk bárminek fájdalmat? miért végeznénk a kelleténél nagyobb pusztítást? miért ne szeresük az állatokat?


Na szóval szerintem ez ilyen ellentmondásos téma. Nehéz eldönteni, hogy most mi lenne a normális viselkedés. Én mindenesetre nem tudnék hús nélkül élni. Kéne-e vega csaj? nem kizáró ok. Kéne-e fanatikus csaj? semmi esetre sem

2012. júl. 25. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Nem győzködés miatt írtam, csak ezt gondolom.
2012. júl. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
0%
Ja betegesen gondolod de teljesen hülyeség mert az egészbe belehetne kötni úgy ahogy van... Értelmetlen és álszentség is nem több. És ha nem érted meg csak sajnálni tudunk hiába tépjük itt 5-6an szánk neked egyedül igazad van a vegetariánus étrend fogja megmenteni a bolygót stb.stb. . Ez már beteges :)
2012. júl. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
48%

Mikor montam én ilyet?

Semmi értelmes érvet nem tudsz felhozni. -.-

2012. júl. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Előtte olvass utána a dolgoknak mindkét oldalról mielőtt mondasz bármit is. Lefogadom semmit nem tudsz az egészről csak nyomod a társadalmilag elfogadott pár rendkívül nyomós indokot.


Pár száz éve megégették aki azt mondta, hogy a Föld gömbölyű. ;)

2012. júl. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Csak értelmes érveket mondtunk a te gondolkodásod szerint :).
2012. júl. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Látom nem tudsz szöveget értelmezni.
2012. júl. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!