Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hajt rá mindenki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hajt rá mindenki?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel gyakran járunk rock koncertekre, és teljesen mindegy, hogy ismeretlen banda vagy a legnépszerűbb, az teljesen biztos, hogy ráhajt valamelyik zenész. Koncertek után mindig ott maradunk még iszogatni meg ilyenek, és mikor vége a bulinak egy idő után kijönnek a zenészek is és akkor odamennek hozzá, elkérik a számát és tényleg utána sok hívja is. Egyszerűen ne értem, hogy miért, jó azért elég szép, de nincs benne szerintem semmi extra, alapból azt gondolnám, hogy az ilyen zenészek a nagymellű nőket kedvelik, neki viszont elég kicsi.

Nem vagyok féltékeny, ne gyertek ezzel légyszi, csak nem értem hogy miért mindig ő.

Ti ismertek ilyen embert esetleg?


2012. júl. 24. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg van benne valami extra, csak te nő létedre azt nem látod meg benne. Ha bemutatsz neki, ígérem, utána elmagyarázom neked, mi benne a jó.:)
2012. júl. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mert nem vagyok ott, hogy rendesen megítéljem a helyzetet.


Én ismerek ilyet. Csak a csaj kövér és mégis döglenek utána a pasik. Pedig szinte semmit nem tesz amivel felhívhatná magára a figyelmet. És mégis... :D

2012. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bizonyára önérzetes, határozott, tele van önbizalommal, laza, és sugárzik róla, hogy elégedett saját magával, továbbá nem fut senki után és nem a melleivel akar "tarolni".


Kb ennyi. :) Ez a kisugárzás pedig kilóméterekre hat. :)

2012. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. Az ilyen nőknek nem is kell felhívniuk. "Vannak". Ennyi épp elég. Léteznek, és pont az a lényeg, hogy nem "világítanak", nem másznak rá senkire.


Egyedül is tök jól érzik magukat, tőlük "kegy", ha valakivel foglalkoznak.

2012. júl. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

irigy


gyere vigasztalodj velem:) 20F

2012. júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!