Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lakótársam betéttel, hangosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakótársam betéttel, hangosan végez esténként önkielégítést, egy évig bírnom kellett, most egy másik csajjal költözik össze, szóljak neki erről? Ez ugye kissé ciki?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 14:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
hallottam minden este a betétsusogást
2012. júl. 24. 15:26
 12/17 anonim ***** válasza:
85%
Honnan tudod te, hogy mi susogott? Eldobom az agyam, ne fantáziálj...
2012. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%

A kérdés ezekkel a szavakkal úgy hangzott, mintha a csaj sikoltozva masztizott volna minden este. Ebből most eljutottunk oda, hogy valami susogás hallatszott a szobájából...


Kérdező, már látlak magam előtt, ahogy a füledet az ajtajára tapasztva, lógó nyelvvel hallgatózol, és amikor valami susogást hallasz, ami lehet bármi, az is lehet, hogy a füle tövét vakargatja éppen, akkor szaladsz ide siránkozni a gyakorira.


Szóval szerintem ne fáraszd a másik csajt a hülyeséggel.:)

2012. júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hogy a bús halálba lehet betéttel maszturbálni...? O.o


Én nem szólnék, a végén még nem viszi el... XD Vagy küld valamelyik kanos kisp.öcsnek, itt sokan jelentkeztek érte.

Amúgy nem a maszturbálással van a gond, sztem majdnem minden csaj csinálja, csak diszkréció f.szom...

Én biztos szóltam volna neki, hogy nem igazán érdekel a nemi életed, szóval csináld akkor ha nem vagyok itt, vagy kussban.

21L

2012. júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez egy vicc xD Betétsusogás heheheh xD
2012. júl. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
ő neki ezek szerint sikerült betéttel masztizni,de nagyon hangos volt
2012. júl. 24. 16:57
 17/17 anonim ***** válasza:
susogni sok minden tud, de szerintem nem is az a lényeg hogy mivel csinálja hanem hogy zavar vele másokat.
2012. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!