Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érdekli a lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekli a lányokat hogy milyen a jellemem?

Figyelt kérdés
Én nyitok..próbálok kopogtatni..de valahogy sose nyílnak ki az ajtók. hogy van ez?
2012. júl. 25. 00:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Jaj mert a nők mindent tudnak meg mindent megéreznek...


egyáltalán nem flörtölök mindenkivel...


és nem nyomom a kétségbeesett baszni akarok már egyet dumát se

2012. júl. 25. 01:09
 12/20 ezvan:D ***** válasza:
hát... na jó játsszuk el mert nem akarod leírni :D amúgy lány vok nem b*zi :D pl érdekel az utcás szitu. én most csak sétálok az utcán a táskámmal és most vettem pl egy új felsőt (részletek..) :D szóval megyek az utcán és te szembe jössz és?
2012. júl. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

akkor a szöveged a baj,

az rossz, de nagyon.

vagy jellemed szennyese

ül kinn az arcodon.


nem utálnak rögtön,

hidd el, a lányok.

a sok nagyképűtől,

én meg lassan hányok.

2012. júl. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Reménytelen,menjél prostihoz
2012. júl. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 ezvan:D ***** válasza:
még nem biztos.. :D
2012. júl. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
na mi a helyzet a villáminterjúval?
2012. júl. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Most szerintem gondolkozik azon hogy ugyanezt a kérdést(tehát hogy balfa*z és nem kell senkinek miért ilyen gonoszak a nők stb) hogyan tegye fel másképpen.Ez tuti hogy az egyik gyökér amelyik minden nap itt síránkozik amiért nincsen nője
2012. júl. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 ezvan:D ***** válasza:
oké reménytelen a helyzet a 2. üziből leszűrtem... :D és most ezt tényleg nem bántás ként mondom/írom...
2012. júl. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Senkire sem szabad rásütni, hogy reménytelen, ez olyan aljasság!

A külsőn lehet változtatni! Nincs olyan, hogy csúnya, csak olyan van, aki nem tud öltözködni, nem visel hozzáillő frizut... Vagy pedig plöttyedt a teste, de akkor meg el kell kezdeni sportolni és kész. Nem születünk egyenlő esélyekkel, de ma már annyi lehetőség van, hogy az ember "feljavítsa" magát... Hidd el, te is válhatsz még azzá, aki lenni szeretnél. :)

2012. júl. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 ezvan:D ***** válasza:
nem tudom h néz ki.. én csak a beszélgetésből szűrtem le..
2012. júl. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!