Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » NEhéz az igaz barát megtalálás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lee12 kérdése:

NEhéz az igaz barát megtalálása? Nekem úgylátom nem akar összejönni?

Figyelt kérdés

van egy nagyon jó haverom akit 10 éve ismerek(vele jövök haza suli után meg ilyenek) de kb most nyáron még ha fenn is vagyok facebookon akkorse ír rám csakha én írok meg alapból ilyen antiszociális gyerekes ember aki soha nem jön buliba stb én meg ennek az ellentéte vagyok

és most nyráon döbbenek rá hogy ki kiváncsi rám és ki nem és meglepetésemre a legtöbb nagy haver rám se ír stb és tök egyedül érzem magam( azért minden napra van program de nem sulis "barátokkal"

tényleg ilyen nehéz jó barátot találni?


2012. júl. 25. 00:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

utolsónak: ez az ember akit 10 éve ismerek:D ez egy külön élőlényfaj:D

ti nem ismerhetitek és el se hinnétek miket művel

már a tanárok is gondolkoznak rajta hogy kisegítőbe kéne járnia

nem nagyon lehet vele kmolyan beszélgetni mert mindenen röhög bla bla bla

szeret bulizni de ősei nem engedik de ő se kérleli őket

inkább egész nap otthon ül minthogy rámírna és csinállna programot:D

2012. júl. 25. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!