Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek vajon ennyire jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vajon ennyire jól csókolhattam vagy más oka volt?

Figyelt kérdés

Eddig csak kétszer csókolóztam, mind a kétszer full részegen és szórakozóhelyeken. Más-más lányokkal, egyik átlagos volt a számomra a másik nem az esetem külsőre egyátalán. A lényeg, hogy mindkettővel fél óránál is túl csináltam és ne is álltunk le közben. Igazából olyan részeg voltam, hogy arra sem emlékeznk, hogy is kezdődött az egész smárolás, ha egyik jó haverom nem lett volna szemtanú és nem meséli el, azt is tőle tudom, hogy milyen sokáig smároltama lányokkal.


De ezen kívül totál szűz fiú vagyok, semmi tapasztalatom nnics lányokkal, még sosem volt barátnőm sem, pedig már 18 is elmúltam. Viszont józanon nem merek a lnyokhoz odamenni sem, még szemezni is csak nem túl feltűnően szoktam. Szóval nem adok semmi jelet, ah tetszik egy lány, de részegen más vagyok, az ellentéte a józan énemnek, gátlosok nulla, félelem elszáll. E kettő gátló tényező nélkül már simán odamentem 10/10-esekhez is, de náluk persze esélytelen voltam, nyílván már megszokták, hogy a legjobb pasikat kaphatják meg, én meg szerintem ronda vagyok, magamat annak tartom. Lányoktól meg nem hallottam még élőben igazi elemzést, max a nagy orrom van és babapofid van jut eszembe, meg az aranyos, e kettő utolsó részeg lányok mondták.



2012. júl. 26. 04:06
 1/6 anonim válasza:
itt most mi a kérdès? persze h részegen mindenki gátlástalanabb..
2012. júl. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha éppen lelkes vagy, mert részegen smároltál, először feküdj le, józanodj ki és utána tegyél fel itt kérdéseket, mert ennek itt semmi értelme...
2012. júl. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a kérdés, ha több mint félórágis smároltm a lányokkal,akkor olyan jól csókoltam és azért akarták ők is velem csinálni ilyen sokáig vagy ez természetes dolog, mindenki félórásakat nyom le egy huzamban?
2012. júl. 26. 07:55
 4/6 anonim válasza:
hát lehet h jól smároltál,lehet hogy csak nem volt más akikkel smárolhattak és ki voltak éhezve,vagy csak simán ők is részegek voltak. ezt cdak akkor tudod neg ha józanon is csókolózol.
2012. júl. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát épp ez az! Józanon le sem merem szólítani a lányokat, max szemezni szoktam velük. :$


Amúgy haverom szerint nem voltak olyan részegek mint én, sőt a második csaj szinte szín józannak látszott.

2012. júl. 26. 08:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak tudod a látszat néha csal.:)
2012. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!