Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Számotokra fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Számotokra fontos, hogy a párotok vagy a kiszemeltetek mennyit keres?

Figyelt kérdés
Zavar, ha mondjuk alacsony a keresete?
2012. jún. 13. 18:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
K.urvára nem zavar.
2012. jún. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 okoska31 ***** válasza:
100%

ha el tudja magát tartani, legalább az elején, és nem tőlem várja el, hogy eltartsam, akkor nem.

az extra kiadásokba meg be lehet szállni. (pl. el akarod vinni nyaralni.)

2012. jún. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%

Nekem fontos, nagyon is! Ha többet keres mint én akkor érzem h szeret engem. Jóérzés ha felhív vagy sms-t küld.

28. F

2012. jún. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nagyon.Ma mindenkinek csak a karrierista multiban dolgozó jó fizujú csajok kellenek.Amikor a fősuli utánn munka(és épp) pár nélküli voltam,minden pasijelölt húzta az orrát,amikor megmondtam,hogy épp melókeresésben vagyok.Most is ez van,pedig már dolgozom...Az se tetszik nekik,hogy még Anyámmal lakom,igaz már van melóm,de 90ezerből mégis hová menjek itt Budapesten?Egy albérlet 40e minimum,a rezsi kb 30,a bérlet 10e(nincs kafetériám),ez már 80 és maradna kajára 10e forintom...


28/N

2012. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

2-es!Szerintem,ha tudod egy lányról,hogy jóval kevesebbet keres nálad,mondjuk minimálbért,elég pofátlanság elvárni,hogy beleszálljon egy nyaralásba!Ez meg amúgy se arról szól,hogy "elviszem",az azt jelenti,hogy te fizetsz.A van-e pénzünk közösen nyaralni menni,az már megint más kérdés...De egy kevés pénzű lánynak elég kínos szitu,hogy: -"Ellvinnélek olaszba,300e lenne kettőnknek,de csak ha állod a felét...

-Hát az nekem majdnem 2 havi fizum,de kösz a meghívást...:-/"

2012. jún. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem számít nekik. Engem momentán azért csalt meg és dobott el az "életem értelme", mert munkanélküli lettem.
2012. jún. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Manapság egyre jobban számít, mivel karrierista szemlélet uralkodik, ráadásul válság van.
2012. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érdekel. A lényeg, hogy én gazdag legyek és kész.
2012. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lolota Haze, nem gondolod, hogy csak ürügy volt, vagy nem ezért hagyott el, hanem az ellenkezője miatt volt csupán veled
2012. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Palika18 válasza:
nem zavar ha keveset keresne. Lazac helyett ennénk zsíros kenyeret hagymával.
2012. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!