Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire megszokot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire megszokott/normális ha felizgat az alárendeltség és a gondolat, hogy megver egy erős férfi?

Figyelt kérdés
A keresztapám (nem rokon), középkorú, magas, izmos nagyon férfias ember.Nagyon kedves és szeret meg minden de neki még bevett nevelési mód a pofon pl.De mikor csak hangosabban szól és behúzom fülemfarkam vagy elkap a karomnál fogva, teljesen felizgulok és eléggé élvezem ezt...persze ő nemtudja...szerintetek velem van a baj? 18/L
2012. júl. 28. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
engem is izgat az alárendeltség 20/f
2012. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Imádom ha egy férfi ilyen kemény. Igazából én inkább szexre gondolok. Amikor a karomnál fogva elkap neki lök az ágynak és keményen megdug. Hát nincs annál jobb. Közben még egy két pofon én rettenetesen élvezem. Persze ha nincs szex és úgy ver meg, mert éppen olyan kedve van azt nem élvezném.

26/L

2012. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is sokat fantáziálok erről.Persze megverni nem szokott, csak maga a dominancia és az a tudat, hogy ha pl vitázunk és visszabeszélek ,kaphatok egy két pofont...ez izgaz igazán.
2012. júl. 28. 21:23
 4/14 anonim ***** válasza:
Jajaa. Nem tudom miért én is élvezem ezt. Ha megaláz is teljesen odáig vagyok érte. Múltkor az volt, hogy az a fiú akivel összejárok nekem esett, hogy biztos nem vagyok normális, meg hogy van valami bajom ezt bizonyos dolgokra mondta én meg csak hallgattam. De tényleg elég durván mondta azért. Más lány már otthagyta volna én utána teljesen felizgulva vártam mit mond mit csináljak. Szóval maga az erőszak meg a megalázás a dominancia imádom. :)
2012. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nyilvan a pszichologia erre azt mondana, hogy ez biztosan valami gyerekkori dologra vezetheto vissza es pszichoterapiaval fel lehetne tarni az okait... de mi szukseg lenne ra, amig senkinek sem artasz vele es senkinek sem lesz semmi baja?!


Vegulis a fama szerint Sabina Spielrein is szerette, ha Jung elverte a feneket... (lasd: A dangerous method).

2012. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen engem is a dominancia izgat.Sokat vagyok vele és néha direkt csinálok dolgokat amik tudom, hogy idegesítik...csak hogy kicsit helyre tegyen.Azért megnyugtat, hogy nem csak én vagyok ezzel így :)
2012. júl. 28. 21:32
 7/14 anonim ***** válasza:

Annak idején az ősemberek is harcoltak, más törzseket foglyul ejtettek, akik lázadtak, azokat meggyilkolták, de akik szétrakták a lábukat, fennmaradtak. Tőlük örököltük:


[link]

2012. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tiszta A szürke ötven árnyalata hangulat.:D Ott is normális volt a kiscsaj, mégis élvezte a durva, erőszakos szexet.:D
2012. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja a nőknél ez valamennyire benne van
2012. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem pasim erős és néha szoktunk így "vadulni" h ő lefog, én nem hagyom magam,ilyen erőszakos filing, de nagyon élvezem...
2012. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!