Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bemenjek hozzá a kórházba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bemenjek hozzá a kórházba? Vagy inkább ne? Több lent.

Figyelt kérdés
A barátom pénteken szakított velem, de én még mindig szeretem. Régebben beszéltük, hogy ki kell szedni a manduláját és hogy ezért kórházba lesz. Megbeszéltük, hogy akkor majd meglátogatom. Csak ugye szakított ezért az egész ötlet semmivé vállt. Szerintetek bemenjek hozzá, ha még mindig szeretem?

#kórház #ex #bemenjek?
2012. júl. 30. 08:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező :)


Ha a barátod nem azért szakított veled, mert megcsaltad, stb., hanem azért mert ellaposodott a kapcsolat/kiszeretett belőled, akkor miért ne mennél be? Barátok attól még ugyanúgy lehettek, sőt(!). Szerintem ha én kórházba kerülnék, akkor az exeim simán meglátogatnának (természetesen, ha tudnák, hogy kórházba kell mennem), függetlenül attól, hogy azóta már van új párjuk.

Szóval én azt mondom, hogy menj be. Maximum mondja, hogy nem szeretne veled beszélni és inkább menj haza, de legalább megpróbáltad és így látja, hogy még ilyenkor is mellette vagy, nem csak a jóban :) 25/f

2012. júl. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Csak meg ne lepődj, ha egy másik csaj ülne mellette. Akkor aztán téphetitek egymás haját...
2012. júl. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ő 17, én meg holnap leszek 15
2012. júl. 30. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!