Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szeretne? Miért keres és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne? Miért keres és mi lehet ebből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3-4 hónapja megismertem egy pasit a neten. Teljesen véletlenül kezdtünk el beszélgetni, de alapból meg volt a közös hullámhossz. Minden remekül alakult, míg rá nem tértünk arra, hogy ki hány éves. Kiderült, hogy 15 év van köztünk és elég nagy távolság is.

Nagyon komoly, határozott, érett pasiról van szó, aki számomra rendkívül vonzó. Karakán, okos és minden, ami kell. Nagyon sokat gondoltam rá, megadtam neki a számom is, de 3-4 hétre eltűnt. Jelentkezett, megint eltűnt és így tovább. 1 hónap ki is maradt, kezdtem elfelejteni, ám újra felbukkant. Azt állítja sokat gondol rám és vele ilyen még nem történt, hogy egy idegenre ennyire vágyna. Ott tartunk most, hogy gondoljuk át a dolgot, akarjuk-e új szintre emelni a kapcsolatot. Magyarán akarunk-e találkozni. Azóta már egyszer beszéltünk, a találkozó nem került szóba. Hozzam én fel? De milyen szövegkörnyezetben? Nem akarok nyomulni és nagyon elbizonytalanít azzal, hogy Ő valójában mit is akar.

Tömören a kérdés:

Érdemes vele foglalkozni? Felhozzam azt, hogy találkozzunk?

üdv. 17/L


2012. júl. 30. 14:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, miért teszel fel kérdést, ha tudod, hogy mit akarsz? Mint láthattad, mindenki egy véleményen volt, és általában aki ilyen véleményt ír, az látta, vagy tapasztalta már az ilyen esetet.

Valóban nem minden férfi ugyan olyan, de egy 35 éves nem egy 17 évesben keresi a boldog párkapcsolatát. Ezt vagy elfogadod, vagy nem. Nem éltél még eleget, és nem kaptál pofont az élettől, ha tovább mész, akkor megkapod az elsőt.

2012. júl. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
A te életed döntsd el mit akarsz....ha kellenél neki igazából nem szakadt volna meg a kapcsolatod vele....és igy tovább szerintem keress egy olyan faszit aki megért :D zavaznék magamra ! :D
2012. aug. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

17 éves vagy, és az írásodból ítélve értelmes lány. Szerintem megpróbálhatnád, és ha tényleg úgy érzed ,hogy csak a szexre kellesz egyszerűen véget vetsz a kapcsolatnak, és kész. Én is ilyen helyzetben voltam (Kisebb korkülönbséggel.) és nekem is sokan mondták ,hogy úgyis csak szexre kellek neki. De nem így lett. Bátorságot vettem és nálunk is én hoztam fel a találkozást. Két napra rá találkoztuk, alig egy hétre rá össze jöttünk.:) Próbáld meg és sok sikert!:)) Ha gondolod, nyugodtan írhatsz privibe.:)


16/L

2012. aug. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!