Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronda fiúk! Nektek is mondták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiúk! Nektek is mondták már lányok, hogy helyesek vagytok?

Figyelt kérdés

Én ronda fiú vagyok, de valahogy mindig találok olyan lányt, aki azt mondja, hogy helyes vagyok, most is totál belémszeretett egy kb. 200kilométerre élő lány az fb-s profilképemet látva például.

Persze nekem még sosem volt barátnőm, mivel csúnya vagyok, pedig már felnőtt vagyok.

Na meg ha véleményt kérek ki online sokszor ismeretlen lányoktól, akkor is vannak, akik azt mondják, hogy nem is vagyok ronda, bár volt, aki szerint ronda vagyok, de már totál zavarban vagyok, nem értem most mi van akkor.


Nyílván, ha helyes lennék már letámadtak volna élőben is lányok, de csak szemezni szoktam időnként lányokkal és kész, az meg nem jelent semmit.



2012. júl. 30. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ronda vagy, hanem balf@sz. Arra aztán várhatsz, hogy "letámadjanak" a lányok :D
2012. júl. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig egyik haverom úgy járt, hogy kiment a boltba és egy lány elkérte a telószámát. A mázlista, ő mondjuk magas és ki van gyúrva, meg férfias képe van, pont az ellentétem.
2012. júl. 30. 23:39
 3/5 anonim ***** válasza:

És ez tudod, mennyire ritka? Attól, hogy neki pont ekkora szerencséje volt, még nem az általános.

Van egy kollégám, akire szintén buknak a nők. Magas, állítólag sármos (én bottal nem piszkálnám meg, pedig jóban vagyok vele). Ehhez kell egy karakter is.

2012. júl. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 60-70 éves nénikék szokták mondogatni, hogy ejj de helyes legény lett belőled.

De pedig mindenki más rondának tart.

2012. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Amúgy ez azon is múlik, hogy kinek milyen alkat jön be.

Nem vagyunk egyformák, mindenkinek más tetszik.

Nincs olyan ember a világon, aki mindenkinek tetszene.

Érdemes lenne azokkal a lányokkal foglalkoznod akiknek bejössz és sz...ni arra akinek nem. Ennyi az egész!

2012. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!