Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 évesen még semmi. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen még semmi. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és nemhogy barátom nem volt még, de a csókon se vagyok túl. Olyan rossz amikor megkérdezi egy fiú, hogy mióta nincs kapcsolatom. Utána meg nem akarja elhinni, hogy még nem volt. Annyira nem látom esélyét, hogy ez valamikor változni fog. :/ Olyan gyereknek érzem magam ez miatt. Többször is volt már, hogy leszólított egy srác az utcán. Bulizni nem szeretek, és nem is megyek a felsőoktatásba szóval ezek kilőve. Fogalmam sincs hol találhatna rám valami...
2012. júl. 28. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:

18 évesen még én is tök tapasztalatlan voltam (se csók, se kézfogás, se semmi, még fiúkkal se nagyon beszélgettem), és ráadásul igazi kis otthonülős könyvmoly, úgyhogy úgy éreztem, soha nem fogok senkivel találkozni, aki belém szerethetne. De azért jól elvoltam magamban, és nem akartam erőltetni a párkeresést, az sosem egészséges.

Aztán 21 évesen önkéntesként megismertem a páromat (előtte egy fiúval csókolóztam párszor, de abból nem lett semmi), aki azóta a vőlegényem. Semmi problémám nem volt igazából abból, hogy tapasztalatlan voltam. Max. annyi, hogy kicsit izgulósabb és félénkebb voltam, mint a korombeli lányok.

2012. júl. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

ha szeretnél küldhetsz képet, küldök én is, ismerkedhetnénk, legalább lenn kivel megbeszélned az ilyesmit ha más nem is:)


22/F

2012. júl. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj nem para, emiatt semmilyen hátrány nem fog érni. A szerelem bárhol rád találhat, akár a boltba vagy könyvtárban, akár kint az utcán. Légy nyitott, kedves és segítőkész. :)
2012. júl. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

van egy könyvmoly ismerősöm,

bagoly életmódot él,

olvas reggel, délben, este,

amíg más meg csak remél.


mert neki azt sem kell,

valamit nagyon tud a drága,

hozzám képest volt legalább,

tízszer annyi párja.


utoljára hal meg,

mint látod a remény,

csak tipp, mi azt szeretjük,

ha a popótok kemény.

2012. júl. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
na most nem akarom jo szokásomhoz hiven feltenni ezt a kérdést, csak épp fiu szereposztásban, és olvasni, hogy irnák, hogy "lúzer-szerencsétlen-béna-stb". Mert nyilvánvaloan az történne. Ha egy lány ir ki ilyen kérdést, akkor persze kapja a privát leveleket.
2012. júl. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is küldhetsz képet, meg dumálhatunk ha gondolod;)
2012. júl. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elárulod, hogy hol kellene, hogy keressen és Rád találjon valaki? :)
2012. júl. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!