Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezz piát egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezvan:D kérdése:

Hogyan szerezz piát egy buliban ha lány vagy és nem akarsz piára költeni? ötleteket várom, bár nekem is van pár.

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 08:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy, bocsi.
2012. júl. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
nem vagy az! Szopásért cserébe leitatlak simán
2012. júl. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Aham, szoval kellen neked a pasi penze? De nem adnal neki semmit cserebe, igaz? Ez a szam jutott eszembe rolad: http://www.youtube.com/watch?v=e5atwIGWc80
2012. júl. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Elnezt, de ki kell javitanom magam. Te meg rib@ncnak se vagy jo, mert azok legalabb jol megdolgoznak a penzukert, te meg arra se vagy kepes!
2012. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
veszek én neked! de abban gina is lesz, reggel meg úgy ébredsz, hogy 3 feka is átment rajtad :D
2012. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is hallottál még,hogy buli előtt megvesztek haverokkal közösen valamit és megisszátok?könyörgöm miért kell ilyenért ribanckodni?már ne haragudj de az ilyeneket szoktam kiröhögni.nagyon. 21 L
2012. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
amúgy én nem feltétlen pasitól akartam piát szerezni...olyan ötleteket is vártam h pl beállok pultosnak v keresd az elhagyott piákat( bár veszélyes)v akármi...de hát mindenki egyből arra gondol...általánosítás...
2012. júl. 31. 22:35
 18/19 anonim ***** válasza:

1) Szerelem, szex kategoriaba kiirni mar gyanus azert...

2) "Hogyan szerezz piát egy buliban ha lány vagy"... A nemed is utalas arra, hogy tobbnyire az ellenkezo nemtol szeretnel valamit, de ha megsem akkor is ott az 1) pont!

3) Rengeteg ilyen parazita ribi van manapsag ugy, hogy ez nem altalanositas hanem puszta realizmus.


Te meg fiatal vagy, azt tanacsolom, hogy ne menj bele ilyen dolgokba, mert ez az elso lepes az elkurvul@shoz. Ha nincs eleg penzed inkabb igyal kevesebbet, de orizd meg a meltosagodat. Ez meg a ti korotokban nem szamit annyira, mert meg eretlenek vagytok, de ha nagyobb leszel igenis szamitani fog. A ribanckod@s felnottkorba nagyon nem meno es ha kis korodtol rakapsz akkor veged van, meg leszel belyegezve.

2012. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha asztalról veszed el a piát ami már bontott:

1. Könnyen drogot tehettek bele

2. lopsz

3. kaphatsz valamilyen fertőzést (herpesz stb..)


A valaki meghív:

1. itt is lehet hogy valamilyen szert tesz bele (azért hogy bedrogozzon vagy kiüssön hogy megerőszakoljon,meg.dugjon)

2. elvár tőled egy kis extrát szex vagy sz..opást

3. meghív és leitat (2.)


De lehet hogy szerencséd lesz, meghívnak és nem lesz semmi.Az előzőeket meg azért írtam le, hogy ez is előfordul,könnyen előfordúlhat.


Amúgy ha nincs pénzed nem kell bulizni.

Ha meg spórolni akarsz, akkor vegyetek többen piát és így olcsóbb.

2012. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!