Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Izé, ez mennyire jön be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izé, ez mennyire jön be a csajoknál?

Figyelt kérdés

Mindenféle zenét szeretek, szívesen hallgatom a mai slágerektől kezdve Máté Péterig mindent, tehát az örökzöldeket is szeretem meg a mai számokat is. Persze nem mindet de van sok régi szám is amit kedvelek. Mit szól egy csaj ha megtudja, hogy 17 évesen szívesen hallgatok Máté Pétert, V-tech, LGT, Republic stb.?

Amúgy a modern DJ zenéket is imádom, amilyenek a mai diszkókban mennek :P


2012. júl. 31. 10:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2012. júl. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Manapság valami oknál fogva ciki a régi zene. Ha megtudják hogy V-tech-et meg társait hallgatod, szerintem első gondolat, hogy esetleg buzgómócsing vagy (buznyák). De ha már egy lány megismer és megszeret, utána már nem zavarná a dolog szerintem.
2012. júl. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

Ha ez alapján dönti el a csaj hogy bejössz e neki,akkor szerintem kár is vele foglalkozni! Én a blues zenét imádom a párom meg a tuc tuc zenét! Mégis teljesen jól megvagyunk!


35/F

2012. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A második tetszik XD, az első nem, nem mondtam, hogy nincsenek kivételek, csak hogy kivételekkel, de szeretem a régi és új számokat is :P
2012. júl. 31. 10:12
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Homokos...
2012. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Egy lánnyal a zenei ízlés maximum közös téma vagy kezdeti szimpátia lehet, de egy kapcsolatra való alap meglehetősen ritkán.

Én is sok féle zenét kedvelek, ebből még sosem származott hátrányom.


27/f

2012. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Kit izgat? Ha ezeket szereted hallgatni akkor hallgasd, szerintem ebben nincs semmi zavaró :D
2012. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
második szám amit linkelt*
2012. júl. 31. 10:12
 9/18 anonim ***** válasza:
Na mi? Hát nem szereted őket? milyen dolog ez?..:D Pedig nagyon is jó!:D
2012. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Van egy olyan sejtésem, hogy a második is csak a csajok miatt tetszik nemde?
2012. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!