Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Izé, ez mennyire jön be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izé, ez mennyire jön be a csajoknál?

Figyelt kérdés

Mindenféle zenét szeretek, szívesen hallgatom a mai slágerektől kezdve Máté Péterig mindent, tehát az örökzöldeket is szeretem meg a mai számokat is. Persze nem mindet de van sok régi szám is amit kedvelek. Mit szól egy csaj ha megtudja, hogy 17 évesen szívesen hallgatok Máté Pétert, V-tech, LGT, Republic stb.?

Amúgy a modern DJ zenéket is imádom, amilyenek a mai diszkókban mennek :P


2012. júl. 31. 10:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

De... :P

Még a 2 Arcot is imádom :P

2012. júl. 31. 10:57
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem fontos, hogy jo zenei izlese legyen a paromnak de ha azt latnam,hogy az uzenofala tele van rakva a "varj, mig felkel majd a nap" 5 feldolgozasban, en sirva futnek el.


Hallgass Skrillexet,még az is jobb. Bocsi.

18L

2012. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
A zenei ízlése mindenkinek más,mint írtam nekem a blues a zene,a többi az zaj.
2012. júl. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Skrillex.... jézusom
2012. júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Hallgass Skrillexet,még az is jobb. Bocsi. "


Ezzel tökéletesen leírtad magad édes kis pcsácskám.:)

2012. júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
2012. júl. 31. 12:40
 17/18 anonim ***** válasza:

kedves #15

ajanlom figyelmedbe az utanad kovetkezo komment linkjet! : DDDD

2012. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

kedves #17 Én is szeretem :D

De ez a "hallgasd inkább azt az is jobb" számomra elég lekezelő bunkó p*csa viselkedésre vall!

2012. júl. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!