Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajoknál mit takar az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknál mit takar az hogy rossz fiúk jönnek be neki?

Figyelt kérdés
lop csal hazudik? vagy mit?:D
2012. febr. 11. 07:38
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Elsősorban inkább a bunkó, lekezelő stílusra buknak.
2012. febr. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
aki kilóg a sorból, keveredhet balhés dolgokba...sok csaj bukik rá, de ő mindenkit csak szédit. Csajok tipikus esete, mig meg nem elégelik.
2012. febr. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Macs1209 ***** válasza:

Mert a visszahúzódó, kedves pasikról nem tudnak. Nem

fognak odamenni, hogy "jajj de kis helyes srác vagy,

járjunk?"! Ha arra nem képes egy srác, hogy megszólítson

egy csajt, akkor miért várja, hogy a sültgalamb a szájába

repüljön?


31F

2012. febr. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
elsosorban aki mar nem szuz es utana johetnek az aprobb dolgok: aki mindent meg mer csinalni (nem mint eggyesek hogy 3 het utana se akar megcsokolni mikor a csaj kerte) aki kiprobalt mar par dolgot az eletbe, aki nem szar be barmitol, akinek kemeny haverjai vannak es aki fel mer menni a csajhoz amikor a csaja meg csak 13 eves es tudja hogy otthon van mindenki
2012. febr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Rengetegszer elmondtuk már,hogy ennek az ég világon semmi köze a bűncselekményekhez, a hazudozáshoz és semmi ilyesmihez.

Nálam például attól rosszfiú a rosszfiú, hogy akárkit megkaphat. Kihívás, ha egy ilyen férfi téged választ, pedig tényleg a legjobb nők is sorban állnak érte.


Persze ez nem alapfeltétel, ez csak egy átlagos vonzódás, olyat is szerettem már meg, akiben senki nem látott semmit rajtam kívül.

2012. febr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem biztos nem kéne rossz fiú, inkább a lelki sérült esetlen lányok kötnek ki náluk.
2012. febr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mert a filmekbe a rossz fiúk legtöbbször jófiúk is, ha érted mire gondolok, de a valóságban ez nem így van, legalább is túlnyomó részt
2012. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert a csajok arra buknak akiknek önbizalmuk van,nem pedig a vissza a gyámoltalan kisfiukra!
2012. febr. 12. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kettő nem egymás függvénye. Rendes ember is lehet talpra esett és fordítva.
2012. febr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem szeretem a "menő" pasasokat, viszont a rossz fiúknak azt a kategóriáját, amiben a visszahúzódóbb típusuak vannak, azt már annál inkább. Utálom, ha valaki folyton lekezelően beszél, szeretem, ha csak akkor szólal meg ahogy kell, ha arra más is ad okot. Irritál, ha valaki lop, csal hazudik, viszont kinézetre szeretem a balhés, rosszfiús külsőt. A visszhúzódó nem azt jelenti a én szótáramban, hogy depressziós, hanem, hogy mindig velem van, gondoskodik rólam, és nem felvágós.

21/N

2012. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!