Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy valakivel az első perctől úgy érezted, mintha összetartoznátok?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor ezt minek gondoljátok: barátság vagy szerelem?

Én most ilyen helyzetben vagyok és nem igazán tudom, hogy mi ez az egész, mert egyből jóban lettünk, valahogy magától értetődő volt. Egy fesztiválon ismerkedtünk meg, és ott kb egy percre se szakadtunk el egymástól és azóta is nagyon sokszor együtt vagyunk. Amikor nem, akkor is beszélünk egymással sokszor, telefonon, facebook-on, vagy sms-t írunk.

Igazából eddig nem gondolkoztam ezen, mert tényleg teljesen természetesnek éreztem, hogy ez így van. De azért, ha külső szemlélőként nézem a helyzetet, akkor eléggé fura.

Ti, mint szintén kívül állók mit gondoltok erről?


2012. júl. 31. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt, ja és azóta is együtt vagyunk 21/F, akkor 16/F
2012. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Volt, 2éve kezdődött, 7hónapja pedig együtt vagyunk :)

Szerintem ez a szerelem kezdete! :)

Sok sikert!

2012. júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is éreztem már ilyet. Kezdettől fogva éreztük, mintha összekötne minket egy láthatatlan szál... Először barátokként kezdtük, majd idővel többet éreztünk... 1 éve, hogy együtt vagyunk. 16/L
2012. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen 11/l és 31/f
2012. júl. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez volt a mostani barátommal!!Mi még csak 1,5 hónapja vagyunk együtt, de úgy érzem, hogy összetartozunk már az első találkozás óta. Elég viharos is ez az egész, mert szerintem ő is ezt érzi és nagyon féltékeny. 24/L
2012. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, és össze is jöttünk
2012. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen és azóta is nagyon hiányzik. Gyerekkorom óta együtt voltunk és imádtam! Majdnem mindig otthon várt, de sajnos azok az idők elmúltak. Legutoljára egy boltban láttam a szlovákoknál de már megváltozott nagyon.

Más lett a címkéje, hígabb és drágább is, pedig a konzerves sűrített tej régi nagy szerelmem! :(

29F

2012. júl. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!