Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak a normális fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a normális fiúk?

Figyelt kérdés

Már 15,16 évesen csak AZZAL jönnek.Már szerintem nincs is olyan aki jól is néz ki + kedves +lehet beszélgetni vele.

15/L



2012. aug. 1. 20:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
otthon ülnek a számítógép előtt mert egy lánynak sem kellenek
2012. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A te korosztályodban már csak (nagyon kevés kivétellel) ribancok és qrvaharcsárok vannak,az öcsém is kb ennyi idős,és mesélte,hogy össze jött egy vele egyidős lánnyal,és már aznap megdugta.már nem azért,de nekem ennyi idősen nem az volt az első,hogy szexeljek...Szóval kevés esélyed van olyan veled egyidős fiút találnod,aki megfelel az igényeidnek,szerintem egy nálad idősebb fiúval fogsz össze jönni(20 körül),aki majd azt mondja,hogy szeret,közben ő se lesz különb,mint a többi,és csak szexet akar,mást nem is akarhat egy ennyire fiatal lánytól.Most persze sorra jönnek,hogy ők normálisak,és kb anyi idősek,mint te,de valószínű,ők is csak a bugyidba akarnak bejutni.Ettől elég nehéz pasiznod,azért sok sikert.
2012. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
na most rád fognak írni 100an......
2012. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Rám mindig is azt mondták hogy az vagyok. :D
2012. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Hogy hol vannak?Nahát erre én is nagyon kiváncsi lennék.Szerintem az olyan normális pasik akik kedvesek is,és helyesek is,meg az sem ártana ha hűséges vagy kihaltak,vagy van barátnőjük.
2012. aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy létezik olyan srác, hogy normális, jóképű, lehet vele beszélgetni, ja és nem csal meg fűvel fával:) Ez egész egyszerűen nem létezik...

vagy csak én nem találkoztam ilyennel? nem hiszem:)

2012. aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok elvileg.Na már értem miért 3 különböző(szép) lánnyal randizhattam a héten..:) 16/F
2012. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat..sajnos igazatok van..

Írhattok am.nyugodtan!:)

Próbálok válaszolni.

2012. aug. 1. 20:18
 9/19 anonim ***** válasza:
Na ez a baj, h azzal kezded, h jól néz ki.
2012. aug. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem egy adoniszra gondolok....

Sok fiú tetszett már ,akik nem is néztek ki annyira jól.

2012. aug. 1. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!