Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tüntek a normális fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tüntek a normális fiúk?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem,hogy illedelmes,hűséges,és jól néz ki.Félreértés ne essék,nem a divatőrűlt pénzes srácokra gondolok.
2012. júl. 31. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Őrseregbe mentek, vagy van bnőjük..
2012. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc kérdésem. Hova tűntek a normális lányok ?
2012. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"jól néz ki"

na te is egy vagy a sok közül, ezzel elárultad magad, olyan pasi pedig nincs aki mindhárom kritériumnak megfelel

2012. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Èn elég normálisnak tartom magam...!
2012. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok:D (és most szingli..) 16/F
2012. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen vagyok... hűséges, és viszonylag illedelmes, bár nemnagyon érzem, nálad ez a szó mit takar... inkább odaadó pasit keress... am elvileg jól nézek ki, legaláb is a környezetemről ezt olvasom le... amúgy naponta kiírják ezt a kérdést... (ja, és nem ismerkedni akartam, csak szólni, hogy vagyunk jópáran, sak körül kell nézni... nem a külsőt nézd, hanem a belsőt... ) 17/f
2012. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6/6 vagyok... bocs a helyesírási hibákért, csak nem olvastam át újra :)
2012. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Illedelmes?Mit akarsz te,kutyát?Hát,ha pasi kell,nem itt kéne nézni,hanem az utcán,külömböző szórakozóhelyeken stb.
2012. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

hűséges vagyok, illedelmes is ha olyan helyzetben vagyok, de szépnek nem mondanám magam.

szerimtem magáról sok ember gondolja úgy hogy mind3 igaz rá, de kívülről nézve aki tényleg jól néz ki az el van szállva magától legtöbb esetben és ez a lányokra is annyira igaz, mint a fiúkra.

2012. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ilyen vagyok ... és jól rá csesztem mert még is dobtak a p***ába kétszer is ...
2012. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!