Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar ez egy férfit? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ez egy férfit? Hogyan viszonyultok ehhez?

Figyelt kérdés

Ha idősebbek vagytok, mondjuk 28-30 évesek és a párotok 22-24 éves. Ti dolgoztok, ő viszont még nem, csak tanul még 2 éven át.


Zavarna ez? Befolyásolna a vele való tervezésben? Addig nem mernéd komolyra fordítani vele a dolgot?


Leírnátok a véleményeteket, tapasztalataitokat!


2012. aug. 2. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én még csak 20 vagyok,de ha dolgoznák és tanulna engem nem zavarna,hiszen azért tanul,hogy dolgozhasson
2012. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Tudom, de neked lenne pénzed, mennél ide-oda, neki meg nincs.


Át lehet ezeket a gondokat hídalni?

2012. aug. 2. 16:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavar. Konkrétan ilyen kapcsolatom van.
2012. aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Shanokk ***** válasza:
0%

Erről megint egy vicc jutott az eszembe! :D


- Mit mond az idén diplomázó egyetemista a 2 éve diplomázott ex egyetemistának?

- ???

- Egy Big Mac menüt kérek!

2012. aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De nincs kellemetlenség az anyagi dolgokból?
2012. aug. 2. 16:31
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha egy érett férfi belekezd egy ilyen kapcsolatba, tudja mivel jár.

Ha a lány sem úgy áll hozzá, hogy elvárja, hogy eltartsák, vagy éppen ellenkezőleg, mindig azon stresszel, hogy a fiú fizet, akkor működhet.

2012. aug. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 ASOT ***** válasza:
100%

Ameddig nem nekem kell fizetni a tanulmányait és az egyetemet vagy főiskola tökmindegy, addig nem zavar.


Ugyanolyan kapcsolat lehet ez mint bármelyik. ÉS komolyra merném vele fordítani a dolgot ugyanúgy. Ez nem gátolna semmiben.

2012. aug. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Jó, de milyen kapcsolat az, ha a lány tanuló, örül, ha azt fizeti, mert szegény.


Te viszont mennél moziba, tudom is én hova..


Voltatok már így? Megsértődik, ha azt mondodom, inkább csináljunk olyasmit, ami nem kerül semmibe. Menjünk sétálni, gyalogtúrára stb.


Ez gáz, ha a nő azt mondja? Nem ciki? :(

2012. aug. 2. 16:45
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam egy ilyen kapcsolatban,a dolog kb akkor ért véget,amikor a lány iskola elvégzése után nem akart dolgozni,csak eltarttatni magát,én meg nem voltam hajlandó arra,hogy ő egész nap szórakozik,én meg egész nap dolgozzak...
2012. aug. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Olyan program nincs ami nem kerül semmibe...

A túrahelyre el kell menni stb.

2012. aug. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!