Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ebből kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ebből kapcsolat? 16/F

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe már régóta bele vagyok zúgva. Nagyon jó viszonyban vagyunk, szoktunk jókat beszélgetni stb. Próbáltam már jelezni neki a tetszésemet sokszor (pl.: suliidőben órák alatt szemkontaktus és mosoly, ami kölcsönös volt, ő is visszamosolygott, meg pár percig csak néztük egymást, volt olyan is hogy elhívtam mekibe "randira" stb.) de semmi.. nem fogja fel hogy tetszik nekem.. akármit csinálok, semmi visszajelzés.. Ez azért van mert korábban még nem volt barátja és nem tudja hogyan is működik ez?? vagy csak barátnak tekint, ezért nem fogja fel a jelzéseimet?? Bevallani meg nem merem.. Szóval mit tudok csinálni ilyenkor?? Lehet ebből a szituból kihozni egy kapcsolatot?? :/
2012. aug. 2. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem nagyon van választásod, mond meg neki hogy tetszik neked mint csaj és szívesen járnál vele.

Ha sokat szarakodsz és csinos akkor lehet egyszer csak azt veszed észre, hogy lesz valaki más vele.

2012. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy észrevette, hogy tetszik neked, csak azért nem kapsz visszajelzést, mert ő nem akar semmit, és ezért figyelmenkívül hagyja és ez egyszerűbb neki, mint megmondani, hogy bocsi, de te nekem nem tetszel... De igazából ezt neked kell tudnod, engem érdekel még pár válaszoló véleménye is :o, de azért sok sikert!
2012. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!