Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szépség tényleg relatív és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szépség tényleg relatív és ezáltal mindenkinek más tetszik?

Figyelt kérdés
Ha ez igy van es igaz akkor miert latni az utcan temerdek sok agglegenyt vagy 30-40 kozotti ronda szemuveges pasit akik orokke egyedul vannak? Ha ez igaz akkor miert van itt a gykn olyan sok elkeseredett 20 feletti szűz pasi? Ha annyira relativ a szepseg akkor kellebe hogy ezeknek a pasiknak is legyen csajuk nemde?
2012. aug. 3. 12:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
12:44 akkor a hétköznapi embereket ki játssza? :)
2012. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Átlagosan jóképű színészek, általában. Direkt kérdezel triviális baromságokat? Frusztrált vagy, vagy valami egyéb célod van vele?
2012. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
szerintem te nem nézel filmeket. Nem csak a jóképű emberek mennek színésznek, hanem akik tudnak játszani. Pl. Jean Reno szerinted szép?
2012. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, hogy szerintem szép-e, a film nem erről szól, egyébként igen, az emberek legnagyobb részénél sokkal jobban néz ki, hiszen ezért színész. Ha nem vagy képes normális stílusban kommunikálni, akkor légyszives ne irogass nekem, köszi.
2012. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A szépség nem relatív. Ezt azok találták ki, akik csúnyák.

A Vatikáni Múzeum szép. Még akkor is szép marad, ha valakinek nem tetszik. Ezt nem lehet megmagyarázni, így van. Hasonlóképp: igenis ki lehet választani a szép fiúkat/lányokat. Ők akkor is szépek lesznek, ha éppen valakinek nem tetszenek...

28F

2012. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az én stílusom szerintem megállja a helyét bármely fórumon, a tiéddel ellentétben. Egyébként befejeztem, Woody Allennel értek egyet :)
2012. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Te kezdtél személyeskedni, az pedig nem stílus. Lepontoztalak, és megkeresem a többi hozzászólásodat is, és azt is le fogom pontozni.
2012. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Abból a szempontból igenis relatív, hogy pl. egy édesanyának a saját gyermeke a legszebb, hiába ronda "valójában". Amúgy meg szubjektív, tehát lehet, hogy aki X-nek ronda, az Y-nak szép. Persze léteznek olyan nők és férfiak, akik az ellentétes nem jelentős részének szépek.
2012. aug. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!