Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a témakörben miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a témakörben miért van ennyi nyafka férfi? Ezt mért csinálják? Mi ennek a gyökere?

Figyelt kérdés
Én azt vettem észre,hogy egy csomó kérdés arról szól,hogy a jól kinéző,divatos férfiakat fikázzák.Sírnak,hogy ők senkinek nem kellenek,meg "hol vannak a rendes lányok" kérdés ugye... Saját maguk állnak a SAJÁT útjukba. Nemhogy megváltoznának,belül kívül inkább fikázzák,bzizzák lánynak nevezik azokat a férfiakat akik jól néznek ki,miközben Ők a kislányok,mert nem képesek a saját lábukra állni és férfiasan viselkedni. Le rbancoztok minden nőt akinek nem kelletek.
2012. aug. 4. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisebbrendűségi érzés. Megjegyzem, a nők se sok biztatást adnak, úgyhogy aki kicsit lúzer, az az évek múltával egyre nagyobb lesz. Ilyen a világ
2012. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mókusgyilkos ***** válasza:

mert kőkemény 14 évesek és már naon sokat tudnak a nőkről .. azért :D

a kérdés leírására:

a külsőn változtatni oké már mint ilyesmi h ha szerinte izmosan jobban bejönne a csajoknak akkor hajrá de pl acélbetétesről tornacsukára váltani csak azért mert a csajok nem tudják mi a jó.. na neeeee

személyiség: kis dolgokban itt is lehet engedni de a fontos jellemvonásokból nehogy engedjen már 1 nő se ér annyit. [ez visszafelé is igaz természetesen ha nem jössz be úgy a pasinak ahogy vagy akkor így járt]


squirrels must die!

2012. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert rengeteg a felszínes, beképzelt, nagyképű szép lány manapság. A sok próbálkozó srácot meg képesek kinevetni, ha nem jön be arcra nekik például.


Én így jártam, azóta sem mentem nők közelébe, pedig azelőtt rengeteg lánynál próbáloztam, de többnyire csak felszínes, flegma p.csákb@ botlottam, kiábrándultam a női nemből.


Nem csak a fiúk a hibásak. Én csak anyagiak miatt nem tudok márkás cuccokban járni vagy éppen kigyúrni magam, egyébként nekiállnék most rögtön. ADdig meg marad az otthoni edzés és a csóró életmód.

2012. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a probléma , hogy igen sírnak de még is nekik tenniük kell rengeteget azért, hogy akár átlagosan nézzenek ki. Míg bizonyos embereknek ez megadatik születéstől fogva és fel se fogják ennek a súlyát hogy csak tapad rájuk minden csaj.


Jó hogy íritáló ez a csúnyább/vesztes pasiknak. Kicsit át kéne gondolnod neked is nem csak támadni.

2012. aug. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
most mit ítélkezel itt? sztem neked ezerszer több hibád van mint a "nyafka" férfiaknak. és a te ítélkezésednek mi lehet a gyökere?
2012. aug. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!