Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak Barátomnak névnapjára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak Barátomnak névnapjára?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt és lassan itt lesz a névnapja. Van valami jó ajándékélményetek a barátnőtöktől? Van egy-két ötletem, de azok átlagosak és én valami különlegeset szeretnék. 17/L

(Barátom 20 éves lesz nemsokára.)



2012. aug. 4. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
olyat adj aminek örülne. vagy ezt se tudod mi lenne?
2012. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sose lehet tudni, hogy minek örül éppen az ember.
2012. aug. 4. 14:15
 3/8 anonim ***** válasza:
de lehet tudni csak ahhoz ismerni kell egymást. am szoppd le.
2012. aug. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát figyelj.. Most mondok egy példát. Rokonok születésem óta ismernek és volt idejük rendesen kiismerni, de néha mégis olyannal lepnek meg, amire semmi szükségem, vagy nem tetszik. És normális válaszokat várok, de azért köszi a tiedét is.
2012. aug. 4. 15:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha sütnél neki egy sütit, vagy ha lehetséges töltsetek együtt egy estét kettesben, főzöl neki vacsorát, megmasszírozod és lehet romantikázni egész este. 2 hónap járás után szerintem ennyi elég.
2012. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez a vacsora dolog nekem is tetszik, csakhogy szüleim és öcsém mindig itthon vannak este, aztán lábatlankodnának. :D
2012. aug. 7. 11:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Értem. Gondolom a barátod is otthon lakik. Nincs olyan haverotok, aki esetleg egyedül él és kölcsön lehetne kérni a lakását? Vagy a szüleidet megkérni, hogy este menjenek el moziba a tesóddal együtt, mert szeretnél a barátoddal kettesben lenni? Vagy ez hülye ötlet?
2012. aug. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, hogy elmennének itthonról. :/ Nem tudom, hogy hogy lehetne megoldani. Sajnos azok az ismerőseink, akikkel jóban vagyunk, azok is szinte mind a szüleivel él még. De valamit akarok neki sütni, az már biztos. :)
2012. aug. 8. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!