Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gáz, hogy 4 hónapja nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gáz, hogy 4 hónapja nem voltam férfival?

Figyelt kérdés
szakításom óta, 4 hónapja. hiányzik már valaki, de egyenlőre senki a láthatáron. más hogy csinálja azt hogy folyamatosan van valakije?
2012. aug. 4. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Könnyűvérűek és könnyen adják magukat. Te is ilyen szeretnél lenni?
2012. aug. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Másnak sincs folyamatosan valakije. Ha igen, az gáz. Nem kell rögtön egyik pasitól a másikig röppenni.
2012. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ugy csinaljak, hogy "fuvel faval", te is ilyen akarsz lenni?


A kerdesedre valaszolva: Nem gaz!

2012. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szexkapcsolatokkal
2012. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én 1 éve szakítottam, és azóta nem voltam senkivel... nem azért, mert nem hiányzik, hanem mert annál kicsit többre tartom magam, hogy csak úgy odadobjam magam bárkinek...
2012. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17:37-es Gondolom tökre messze lakik tőlem és tuti nem találkozhatok vele:D
2012. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy éve nekem sincs senkim.Néha nagyon hiányzik már valaki mellőlem de feleslegesen nem fogok bele ugrani egy kapcsolatba.Nem gáz ez de sokan annak tartják és éreztetik is veled.
2012. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Nem baj. És mit csináltál addig, masztiztál?
2012. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Volt mikor én sem voltam 4 hónapig a párommal, mert Őnagysága állandóan fáradt és abszolút nem hajlott semmi köztes megoldásra. Én beleszerettem másba.


Amúgy meg ha esetleg kedvelsz valakit akivel kölcsönösen tetszetek egymásnak, de nem vagytok szerelmesek attól még lehet baráti szex.

2012. aug. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérlek mesélj arról, hogy a baráti szexnél a nő hogy nem szeret bele a pasiba


[link]

2012. aug. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!