Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 L vagyok és 3 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 L vagyok és 3 hónapja összejöttem egy férfival! Ő 24 éves és valahogy elcsavarta a fejem?

Figyelt kérdés
és minnden nap szex-elünkk mert panel házban lakunkk és amikor kintt voltam sétálgattam és beszélgettünkk de nem tudttam ellnálni neki mert elcsavarta a fejemet és olyan érzésem van mintt ha csak kihasználna én beleszettem mert nekem ő az első de nap 2-3 alkalommal is aholl sort tudunkk rá keriteni magáévá tesz. Ő nagyon élvezi és ez nekem is teszik hogy ki tudom elégiteni csak nem tudom mi lessz a folytatás mert van ennek jövője?
2010. ápr. 1. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintemm ezz csakk áprilisi tréfaa. Rosszull mímeledd a rosssssz helyesírástt.
2010. ápr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lol:D
2010. ápr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
xD
2010. ápr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

joisten

mekkora nagy de nagy qurva lehetsz jézusom 14évesen basz*l h vagány légy... " de elcsavara a fejem" ilyen hüly* kis qurvát -.-

2010. ápr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Unalmasak vagytok már!
2010. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lol..jol nyomod!!énis 14/L vok :) de biztos nem csinálnék ilyet...kivéve ha szeretném :)
2010. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

XD ez qrva nagy LoL

nekem is tetszett 14 évesen egy 24 éves, de neki volt annyi esze, hogy nem dugott éjjel nappal... de a történet am sem igaz szal xD

2010. ápr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nos, nem tom hogy igaz e, de mivel én is 14 votam amikor megtörtén bár én egy 17 éves pasival voltam akivel azóta is együtt vagyunk (3éve ) de ha igaz akk, bocsi, de szerintem kihasznál, mert egy 24 éves pali aki csak szexet akar az nem normális, ha nem csak azt akarna sőt várt vonlna rád, akk még talán, mert vanismim aki 10 év különbséggel fiatalon talált rá a szerelmere, de így, nos bocs de nem jósolok túl sokat, csak adig kellesz neki, amig kinem égsz :S
2010. ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha valaki elcsavarja a fejed, akkor nem tudsz neki ellenállni és szexelsz vele? Hogy van ez? Hány fokkal kell elcsavarni a fejed, hogy szexelj? 90 fok? Ha csak pettingelni akar veled valaki az mennyi? 60 fok? Ha az apád megtudja, hogy ilyen fiatalon ezt műveled, remélem ő is elcsavarja a fejed (360 fokkal) :D
2010. ápr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!