Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányoknak még mindig vonzóbb egy magas, de előrenyujtott nyakú, vézna srác, mint egy ugyanilyen rossz tartásu, de alacsony? Mert ez utobbit kb észre sem veszik.

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 18:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Használj buffalo cipőt XD
2012. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

én 166 cm/F vagyok. hát igen, alacsonyaknak nincs esélyük.


én bármit megadnék amúgy, hogy akkora lehessek mint te.

173 cm. De ez már lehetetlen.


7 cm-vel magasabb vagy mint én.

2012. aug. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 poiu ***** válasza:
Nem az számít, hogy alacsony vagy, hanem az, hogy a magasságod miatt esélytelennek érzed magad. Ebből nehéz kimászni, de meg kellene próbálnod.
2012. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

én 23 éves vagyok, 188 magas izmos helyesnek mondott srác, és eddig 1 nőm volt az is ronda

na erre mit mondasz? :)

kb nem merem leszolitani a lányokat

2013. febr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!