Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha egy lány teszi meg az első lépést?

Figyelt kérdés
szerintem a 21. században ez már oké. persze nem arra gondolok, hogy az jó, ha egy csaj nyomul mint állat... de mindig olyan furcsán néznek rám a barátnőim/lány ismerőseim, amikor elmondom, hogy én írtam először a barátomra facebookon... megismerkedtünk, ott látszott, hogy nagyon jól elvoltunk, aztán pár nap múlva sem írt rám, pedig vártam... aztán eldöntöttem, hogy én írok rá. onnantól kezdve mindig ő írt rám, ő hívott el randizni, ő kezdeményezte az első csókot, szóval igazán normálisnak mondanám ezt az aprócska kezdeményezést. és semmi különöset nem írtam neki, csak megkérdeztem, hogy hogy van, meg hogy hogy érezte magát az összejövetelen, ahol megismerkedtünk. akkor miért néznek rám olyan furcsán? 17/L

2012. aug. 5. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, sokan csak hülyék és elvárják hogy a férfi kezdeményezzen. Elég hülye divat. 19/F
2012. aug. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nincs benne semmi...
2012. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az sajnos :-/
2012. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem baj, csak egyszerűen sok olyan lány van (például én) aki nem bízik eléggé magában, ezért sose merne kezdeményezni.
2012. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

elárulom: nagymamám tanított meg, hogy kell úgy közeledni egy férfihoz finoman úgy, hogy később ő higgyje azt ,hogy ő kezdeményezet.


Az én mamám pl. kinézte az udvarlóját, majd úgy alakította a körülményeket, hogy aztán házasság is lett belőle.


Ma már annyival könnyebb, hogy nyitottabban felvállalhatjuk ezt. Pl. a mostani barátomat is én szólítottam le a vonaton és mentem oda hozzá. Ennyi.

2012. aug. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig bnőm azt mondja, hogy kezdeményezzek én is néha beszélgetést a pasinál akivel beszélgetni szoktam pl facen (ő 32, én 23) de én a konzervatív fajta vagyok és úgy gondolom hogy ő a pasi, ha akar vmit, akkor jelezze
2012. aug. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sztem én jól tettem, hogy kezdeményeztem, hiszen én is tetszettem neki, csak ő félénk volt. szóval egy apró kezdeményezésből nem lehet rosszul kijönni, így legalább megtudod, akar-e tőled valamit, ő meg tudja, hogy tetszik neked. ha ő nem tudja meg, lehet, hogy soha az életben nem mer kezdeményezni, és el van hajtva a lehetőség...
2012. aug. 5. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!