Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van erre megoldás? 21/N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van erre megoldás? 21/N

Figyelt kérdés

Borzasztóan magányos vagyok, senki sincs aki segítene. Félek megkeresni akárkit is, miért lenne rám szüksége bárkinek is? Sosem voltam egy társasági ember. Sokan unalmasnak tartanak szerintem mert csak parkokba vagy kávézókba járok el. Nincs igényem felszínes kapcsolatokra akivel unaloműzésből töltenénk el az időt. Nem volt még barátom, mert nem volt még olyan akivel egymásba szerettünk volna. Egy kapcsolat számomra komoly dolog, nem csak tetszel, normális vagy és próbáljuk meg. Nem szeretnék kihasználni senkit, hogy csak addig kelljen amíg nincs más.

Mindennapjaim így telnek el, lefoglalom magam ahogy tudom, de szeretném már megtalálni életem párját vagy pár barátot akivel később bármi lehet. Felőröl a magány.


2012. aug. 5. 21:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
írj nekem, aranyosnak tűnsz:)
2012. aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
nekem is írhatsz:)
2012. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Én beszélgetek veled szívesen ha gondolod.

20F

2012. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Fontos tényező: milyen a külsőd obejktív és SZUBJEKTÍV szemszögből?
2012. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
A minap is volt egy ugyan ilyen...micsoda véletlen.
2012. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

én is beszélgetnék veled szívesen de túl fiatal vagyok hozzád képest :D


17/f

2012. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
ha gondolod írj. 21f
2012. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Szia.


Pont ezért nem találok én se nőt. Akik lehettek volna, már a 3. "randinak se mondható" mély beszélgetésünk után elvárta volna, hogy lépjek.


Nekem kell legalább 1 hónap intenziv beszélgetés/randi, hogy rájöjjek müködne-e köztünk a dolog.


No, de mihelyest eltelt ez a 3-4 nap, melegnek lettem minősítve :D (hogy a "fullos" csajokat is kihagyom...)


18/f


u.i: engem is felőről a magány, de az elmúlt években már kezdek hozzászokni. 1 év még itt, aztán egész más élet egész máshol, amiben reménykedem, hogy akkora már nem fogok ilyen "magányos" lenni. Vagyis nemkell nő, ha nemhozza a sors, csak arra gondolok, hogy ne "hiányozzon".

2012. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is és megkereshetjük azon dolgokat amelyek miatt szüksége lehet Rád valakinek! ;)
2012. aug. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 szamóca.. ***** válasza:
100%

mert rossz a felfogásod.

illetve, a felfogásod épp olyan, amire első ránézésre azt mondják "hű, ez aztán a normális, kedves, aranyos lány, mély érzésekkel". valószínű így is van, nem akarom kétségbe vonni, de gondolkodj el. Az élet nem csupa igaz barátság és igaz szerelem. az élet a küzdelem, és az út ami odáig vezet, hoyg ezeket megtaláld. és ez bizony próbálkozással és csalódásokkal jár. Nem kell mindenkivel összeállni aki kicsit is tetszik, erről sincs szó. de van, hogy a szerelem és a mély barátság nem hirtelen fellángolásból jön, hanem idő kérdése. Én azt mondom, menj bele néha olyan kapcsolatba is (akár baráti akár párkapcsolati), ami csak nagyon ígéretes de nem tutibiztos. mert nincs tutibiztos.


egyébként én már az utóbbi időben arra is rájöttem, hogy nekem szükségem van felszínes kapcsoaltokra is. szükségem van néhány olyan emberre is körülöttem, akikkel elmegyek havonta 2-3x, megiszunk egy sört és nevetünk hülyeségeken, vagy csak ha épp találkozunk munkahelyen/suliban váltunk két szót, de nem ismer. néha felemelő érzés olyan emberrel lenni aki nem ismer. és nem utolsó sorban jó unaloműző... a fontos csak az, hogy tudd beosztályozni a kapcsolataid, és ne tettesd hogy többet jelent számodra mint amit valójában

2012. aug. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!