Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy is működhet egy párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy is működhet egy párkapcsolat, ha más az életstílusuk? Ha az egyikőjük otthonülős, a másik pedig jobban benne van az életben?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Kompromisszumokkal igen. Egy párkapcsolatban mindkét fél csiszolódik, formálódik a másikhoz. Meg kell találni az arany középutat, ami mindkét részről energiabefektetéssel jár. Tehát meg kell egyezni, hogy pl. xy alkalommal kimozdulnak együtt, vagy xy alkalommal elmegy az egyik a barátaival bulizni - na ez már kicsit nehezebb, mert ha megegyezés szerint van akkor nem fér bele a féltékenység...
2012. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Diavolino44 ***** válasza:

Igen, ha a fiu az otthonulos a lany pedig nem! A lanyok jobban szeretnek, tancolni, a csajokkal hulyulni ehhez nem kell pasi.

Forditott esetben, s gyanitom arrol van szo, felejtsd el. Ha tovabbra is bulizos marad,

1.) vagy te is azza valasz,

2.) vagy egyfolytaban azon jar majd az agyad miert megy el nelkuled.szorakozni.


De sose lehet tudni, emiatt szeirntem hulyeseg nem belekezdeni a kapcsolatba!

2012. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

De imádom, amikor a mocskot "életnek" nevezik.


18/f

Thor, a villámok istene

2012. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nehezen de talán igen, de szerintem nem a legideálisabb, sok vita lehet ebből és ha a nyaggatja az egyika másikat hogy de menjünk, a másik meg hogy de maradjunk akkor egyikőtök sem lesz boldog ebben a kapcsolatban, de egy próbát megér.
2012. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 walk w1th mee ***** válasza:
Hát nem nagyon..hidd el...én nagyon nem vagyok otthonülős,pedig fiú vok,és volt olyan barátnőm aki nem nagyon volt eljáró tipus...és ez is lett a veszte kb a dolognak
2012. aug. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A barátom nagyon bulizós volt,én meg inkább csak havonta 1-2X jártam el beszélgetni,piálgatni a havaerokkal.(Rocker voltam Ő Techno-t hallgatott)Végülis már 6éve együtt vagyunk,alkalmazkodtunk.

22/L

2012. aug. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!