Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek?

Figyelt kérdés
186cm 73-74 kg vagyok. Kék szem, barna haj, átlagos arc. Szerintetek ezzel tudnék kezdeni valamit szerelem terén?

2012. aug. 7. 00:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%
persze,írhatsz ki kérdést a szerelem/szex kategóriába.
2012. aug. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ez gyenge volt, találj ki mást.
2012. aug. 7. 00:33
 3/25 anonim ***** válasza:
63%

Nem lehetsz rossz pasi, már, hogy ne tudnál?? :)

Csak légy nyitott és ne görcsölj rá. 19/N

U.I.: Légy őszinte és hűséges;P

2012. aug. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
36%
esetem vagy :P
2012. aug. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Kinek nem?:D
2012. aug. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
itt vagyok én!*-*
2012. aug. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Legyél mindig összinte :) Am nagyon szép szemed lehet :)
2012. aug. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
de azért a stílus sem utolsó szempont!:D 17L
2012. aug. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%

Jesszus atya úr isten ennyi kiéhezett retardált ostoba szutykot egy helyen...


"esetem vaaagy :P" úúúr isten... Aha aztán valaki még egyszer merje itt azt magyarázni ,hogy belső így belső úgy. Amikor ezek még a külsőt sem(!!!!) látták. Csak kék szem és máris úúúh de szép lehet. Egy kezemen meg tudom számolni hány tényleg szép szemet láttam eddig. Leírta ,hogy átlagos arc tehát nem egy helyes srác és látszik ,hogy még vékony is ... Persze biztos velem van a baj és le leszek itt savazva az igényes népségtől kapom majd az észt ;) Tuti hogy élőben látnátok annyira keltené fel az érdeklődéseteket mint egy téglafal.

És a kérdésből is látszik ,hogy még esze sincs a srácnak mi az ,hogy " ezzel tudnék kezdeni valamit szerelem terén" ??? Hát mi a francról beszélsz te?

"fekete cipőm és barna felsőm van ezzel tudnék kezdeni valamit ismerkedés terén?" Ez ilyen...

2012. aug. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
johnny bunny xDDD
2012. aug. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!