Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uraim ez valóban így van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim ez valóban így van? Teljesen elszomorodtam.

Figyelt kérdés

Tegnap sokat beszélgettem egy ismerősömmel. Én nő vagyok, ő férfi.


Mindketten 23 évesek vagyunk.


Azt mondta nekem túl van egy kapcsolaton, én is most szakítottam. Élni kell az életet kölcsönösen élvezzük a másik társaságát kötöttségek nélkül.


Én közöltem, hogy nekem ez nem megy. Én komoly kapcsolatot akarok majd megint valakivel.


Erre azt mondta nekem, naív kislány vagyok, mert soha nem fogom megkapni, amiről álmodok. Egy férfi sem fog hűséges maradni egy nő mellett sem, mert ez a világ már nem erről szól és minden férfi kihasználja az adódó alkalmat.


Ha mást hiszek, buta vagyok.


Ez egy tőrdöfés volt a szívembe.


2012. aug. 8. 09:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ne keseredj el. Nem minden hím rakja be ahova csak tudja. Vannak olyan csicskák, mint pl. én akik nem élnek az összes lehetőséggel (tehetném) nevelés kérdése gondolom, plussz némi előre gondolkodás, amit nem nagyon szoktak az emberek, mert az nem menő és ciki. Ezt azok a hímek állítják a többiről, akikre igaz, amit mondanak. Rájuk. Azért mondta neked, mert ő így működik valószínűleg, ez egy önmarketing volt, tényleg naiv vagy, mert elhitted neki. :) Nem hiszem, hogy sok olyan fiút/férfit fogsz találni, aki jól is néz ki (tehát potenciális importőr), humora is van, kedves is, tudja mikor kell odatennie magát, de mégsem macho-skodik veled és még hűséges is és tiszteletben tartja a véleményed életetek végéig. Ja és nincs barátnője. Szóval az igaz, hogy ilyenből nagyon kevés lehet, de azért akad. Az a naiv dolog (a formára nézve) hogy ő megkényelmesedik ebben a gondolatban, hogy ez így van, tehát ő maga is jól teszi. "De pedig nem."


26/f

2012. aug. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nekem nem kell a szépség ......stb.


Csak lássam benne azt, ami meg tud fogni. 2 dolgot várok el csupán:


- hűség

- őszinteség

2012. aug. 8. 10:09
 13/20 Diavolino44 ***** válasza:

Ha egy ideje fennt lennel ezen a forumon latnad ,hogy itt mindig az a par kivetel van. Itt mindenki huseges, kedves es aranyos ..jah es nem volt meg csaja, hogy gyakorlatba tudja hogyan reagalna arra, ha a nok csabitjak oket.

Egy jo pasit igenis megtalalnak a csajok, s probalkoznak is, s az sokszor csabito mint 3-4 eve megszokott regi.

Vannak huseges ferfiak, de kevesebb, s az is vaoszinu azert huseges mert nem a NO az elso az eleteben, hanem a munkaja, hobbija, kocsija stb.

A tenyleg huseges ^ferfiak^ meg a noknek nem kellenek, ordogi kor. :)

2012. aug. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

mindenki huseget es oszinteseget var el egy kapcsolatban. van, aki komolyan is gondolja, de altalaban csak a huseg van meg, oszinteseg meg lehetetlen. ha oszinte vagy mindig, megbantod a masikat. neha kicsit terelni kell, de persze, alapvetoen legyel oszinte.


a masik meg az, hogy nem szabad altalanositani. en pl mindig huseges voltam az aktualis baratnohoz. 2 eve pedig hazassagban elek es szinten huseges vagyok.

miert? mert megtalaltam azt a not, aki jo nekem es ezt ertekelem.


majd te is talalsz olyan embert, akinek a gondolatai, viselkedese, erzesei passzolnak hozzad. ez a srac nem ilyen, tehat felejtos es kesz. de ne en mondjam meg, hogy mi a jo neked, hanem dontsd el te :)

2012. aug. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Nálam az említett srác szóba sem jön, mert a tiszteséget utat szeretem az élet minden területén.


Csak elgondolkodtam azon, hogy lehet soha nem lesz hűséges férfi mellettünk, hiába is várnánk..

2012. aug. 8. 10:19
 16/20 anonim ***** válasza:
Ne várd, tegyél érte.
2012. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ha valakinek a hűtlenség a mentalitása része, az ellen bármit is teszek, nem fog megváltozni soha.
2012. aug. 8. 10:33
 18/20 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd a francba. És ne mondj ilyeneket, hogy úgysem soha. A környezeted, az az egy ember meg pláne, csak egy jelentéktelenül kis része a világnak, így ilyen komplex következtetést levonni teljesen értelmetlen. A világon van minden, még hűséges férfiak is, akár tetszik, akár nem.
2012. aug. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az életben a halálon kívül semmire nincs garancia.
2012. aug. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Ez csak egy férfi a több milliárd közül, ne foglalkozz vele!
2012. aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!