Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el? Tök hülyesé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? Tök hülyeség, de nagyon tetszik nekem egy magyar "sztár", és nem tudom kiverni a fejemből. Csak nézem a videóit youtube-on, stb.

Figyelt kérdés

Meg olyanokon gondolkozok mi lenne, ha véletlenül valahol találkoznánk, és összejönnénk... Tudom, hogy nagyon-nagyon gyerekes vagyok, de nem tudok mit csinálni :D

17L


2012. aug. 8. 13:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
25%
Hat igen, egyre több az ilyen kérdező mint te.
2012. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Beleszerettél egy stáb munkájába? A sminkesek munkájába? A poti tologató munkájába, aki tisztára hozza ki neked a gyerek hangját? Vagy a marketing igazgatóba, aki megmondja, milyen platformon nézheted te ezt a produkciót? Hát. Lesz itt baj még bőven az elkövetkezendő évtizedeket nézve. Komolyan eltűnődöm a golyóm felvágásán ilyenkor. Én lehet, hogy ilyen világban nem szeretnék részt venni.
2012. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

uccsó, hol láttad hogy beleszerettem? azt írtam tetszik.

de amúgy elég gáz, hogy a te válaszod itt a második legnormálisabb :)

2012. aug. 8. 13:14
 14/28 anonim ***** válasza:
35%
Ellenben azt nehéz volna osztályozni, hogy a te kérdésed hányadik legidiótább, akár csak a mai napon.
2012. aug. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

csak sajnálni tudlak. biztos, hogy aki ilyen bunkó vadidegenekkel, azzal valami komoly baj van.

ja, és 100% biztos vagyok benne, hogy ha élőben találkoztunk volna, szimpatikus lettem volna.

ja, és ha így nem megy akkor megkérlek máshogy. Légy szíves válaszolj még a kérdésre! Még szeretnélek olvasni! kérlek!

2012. aug. 8. 13:18
 16/28 Antimod ***** válasza:
100%

Valószínűleg még 5000 vetélytársad van, bár nem tudjuk, kiről van szó.

Pár év, és elmúlik. :)

2012. aug. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
köszi :D pár év? az elég gáz lenne :D max 1 hónap remélem :D
2012. aug. 8. 13:21
 18/28 anonim ***** válasza:

Ha élőben találkozunk már rég azért könyörögnél, hogy szóba álljak veled.

Egyébként ilyen ez, először tiltakozol aztán függő leszel, hogy is mondják, ilyen ez a pop szakma.

2012. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
100%, hogy földhöz vernéd a valagad, ha a legkisebb érdeklődést mutatnám feléd :D
2012. aug. 8. 13:26
 20/28 anonim ***** válasza:

Nem kell elfelejteni tudatosan szerintem, attól még gondolom észreveszel más srácokat is, szóval nincs ezzel baj.

Ha meg tényleg csak ő kell, akkor mivel magyar, így elég könnyű megismerkedned vele, hidd el az ilyen ismert emberek bárkivel szóba elegyednek, mivel jó képet kell magukról mutatniuk mindenki felé... szóval az, hogy a közelébe kerülj, az abszolút reális, onnantól meg már rajtad múlik, hogy mit alakítasz. :)

Ahogy a válaszodból látom jó csajnak gondolod magad, akkor még lehet esélyed is van... nem olyan elérhetetlenek ám ezek a magyar "sztárok".

Amúgy meg az ilyen rajongás úgyis hamar elmúlik, nyugi. :)

2012. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!