Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el? Tök hülyesé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? Tök hülyeség, de nagyon tetszik nekem egy magyar "sztár", és nem tudom kiverni a fejemből. Csak nézem a videóit youtube-on, stb.

Figyelt kérdés

Meg olyanokon gondolkozok mi lenne, ha véletlenül valahol találkoznánk, és összejönnénk... Tudom, hogy nagyon-nagyon gyerekes vagyok, de nem tudok mit csinálni :D

17L


2012. aug. 8. 13:04
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, vannak még normális emberek :D

hát, azért abban nem reménykedem, hogy lehet vele valami :S csak az a baj, hogy neten is mindig ott kötök ki, le kéne foglalnom magam :D olvasok, de mindig elterelődik a figyelmem :D meg amúgy tudom, hogy el fog múlni, mert már volt ilyen :D

2012. aug. 8. 16:07
 22/28 anonim ***** válasza:
én is nagyon belezúgtam egy sztárba. csak az a gáz hogy én nem magyarba. és én belezúgtam, nemcsak tetszik. egész nap csak rá gondolok, próbálom, de nem tudom elfelejteni őt. :/ szerinted sikerül elfelejtenem őt? mert odavagyok érte, de semmi esélyem.:( te hamar elfelejtetted?
2012. okt. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
persze :D már alig gondoltam rá, mostanában kicsit igen, de el lehet felejteni
2012. okt. 11. 20:14
 24/28 anonim ***** válasza:
Nah akkor oké :D én egy hete sem vagyok belé szerelmes, de azthiszem hogy most jó úton haladok.. Legalábbis nem gondolok rá egész nap.. Ez haladás. Végülis nembaj ha néha gondolok rá. :D
2012. okt. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

ennél már csak az rosszabb, ha ilyen rajongó-típus vagy, mint én, hogy persze, kiszeretsz belőle, de majd jön más :)

Én módszeresen fel szoktam kutatni a róla szóló híreket, megnézem a filmeket, zenét, mindent, ami róla szól, figyelőt állítok be róla a neten és a lehető legtöbbet meg akarok róla tudni, ez tök beteges, cikkeket fordítok le, ami vele kapcsolatos vagy interjú (szerencsére angol, nem valami extra nyelv), és nekem ez évekig szokott tartani :) Sosem növöm ki, már 32 vagyok. Mondjuk nem akarok hozzájuk menni, ennyire realista vagyok, sőt inkább kívánom, hogy boldogok legyenek valakivel.

2012. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Előttem hozzászóló, én az előtted hozzászóló vagyok. :) én nagyon odavagyok azért az angol sztárért és kb. mindennap megnézem a videóit és mindent. De én nemhiszem hogy csak úgy kedvelem mint egy rajongó. Mert igen, sok sztárt kedvelek, de ő más, mert szinte naphosszat gondolok rá, és arra gondolok bárcsak magyar lenne, és ne lenne sztár, és a közelemben lakna. Én akkoris odalennék érte, mert tetszik a stílusa, a személyisége, teljesen az ideálom. De sajnos nem magyar, de túlélem. :/
2012. okt. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
:D én is minden videót megnézek, sőt van amit napi többször is :D vagyis az épp aktuális kedvencemnek :D utolsóóó, ki a tied?:D
2012. okt. 12. 21:30
 28/28 anonim ***** válasza:
Örülök hohy megért valaki. :D Privibe megírom. :D
2012. okt. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!