Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert viselem ilyen nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert viselem ilyen nehezen hogy szingli lettem?

Figyelt kérdés
hosszu párkapcsolat után..most ujra egyedul vagyok..azota akadtak udvarloim..még el is kezdtem járni az egyik sráccal..de minden kudarcba fulladt..nem jon ossze semmi..osszetort mégegyszer a szívem..kirúgtak a munkahelyemrol..még az autom is elromlott..pénzem is elfogyott..teljesen osszejott minden...mintha elvesztettem volna onmagam..és nemtudok kilábalni sehogy, pedig probaltam...mi a megoldás? mert pozitívan nézni a dolgokat megprobaltam..bulizni is elmentem..de csak rosszabb..vmi tanács??
2012. aug. 8. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Hát ha valakinek az a pozitív szemlélet váltás,hogy elmegy bulizni..

Keményítsd meg végre a szíved és ne itt nyivákolj.

2012. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell fogni egy pénzes pasast. Ha nem is gondolod vele komolyan, de legalább önbizalmat ad és kihúz a gödörből.
2012. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az élet néha szar, adj egy kis időt a dolognak aztán majd csak jobb lesz.
2012. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ASOT ***** válasza:

Dejavum van :) Ezt a kérdést nem tetted már fel korábban?


na mindegy.

- 1. ha vannak szülők akikhez odaköltözhetsz akkor menj haza

- 2. mihamarabb talál állást

- 3. miután van állásod utána csináltasd meg a kocsit, ez nem 1 hónap lesz....

- 4. lapozz egy oldalt az életedben, zárd le ezt a fejezetet, és kezdj el egy újat. Sz@r helyzetben vagy valóban. jól ráb@sztál. bocs a kifejezésért.

- 5. menj el futni esténként, vagy biciklizni vagy úszni szellőztesd ki a fejed

- 6. mindeközben ismerkedj, ne utasítsd el azt a pasit aki szimpatikus. Ne légy túl hiszékeny és naiv, ismerd meg ülj le vele és ha nem olyan a pasi akkor nem akkor elmész és pá. De ha feladod akkor megette a sz@r.

2012. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
lehet igazatok van..én tulságosan tudok szeretni meg torodni a másikkal...de a mai világban keménynek kell lenni és áttaposni az embereken hogy elorejussak..pénzes pasasokat kihasználni..hát akkor ezt fogom tenni..mert minél jobb voltam másokhoz annál jobban probaltak a foldbe taposni..
2012. aug. 8. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!