Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy 23 éves lány én 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 23 éves lány én 13 évvel vagyok időseb. Nem tudom hogy szabad e szerelmesnek lenem?

Figyelt kérdés
Több mint tíz éve ismerjük egymást.Majd nem mindig együtt vagyunk vagy is minden nap találkozunk. Tejes bizalommal vagyunk egymáshoz. Én nagyon szeretném ha kicsivel több is lenne kettőnk közt.
2012. aug. 9. 11:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hajrá!
2012. aug. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehetek a tanúd?
2012. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tanú? Ott még nem tartunk. Csak nem tudom hogy ö mit szeretne.
2012. aug. 9. 11:23
 4/15 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle. :DD
2012. aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Buta kérdés. A szerelem senkinek sincs megtiltva. Ugyhogy szabad.
2012. aug. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
De nem ezt kérdezte na.Szerintem kérdezz amúgy rá
2012. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kor kül van egy kis gondja. De rákérdeztem kitérő választ kaptam.
2012. aug. 9. 11:36
 8/15 anonim ***** válasza:

Névnamenick, azt hogy hoztad össze? Látom megy a szövegértés! (segítek, hasonló, mint a: 4 krumpli, meg 5 krumpli az hány krumpli?)


Hogyha ő is szerelmes beléd, akkor semmi akadálya! Ha nem, akkor inkább ne erőltesd.

2012. aug. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nagyanyám és nagyapám között is pont ennyi volt a korkülönbség. Mi a gond?
2012. aug. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Érettebb nálad és ez a későbbiekben a kapcsolat széteséséhez vezethet.De nyugodtan megpróbálhatod ha ő is ugyanúgy érez irántad.
2012. aug. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!