Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy 23 éves lány én 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 23 éves lány én 13 évvel vagyok időseb. Nem tudom hogy szabad e szerelmesnek lenem?

Figyelt kérdés
Több mint tíz éve ismerjük egymást.Majd nem mindig együtt vagyunk vagy is minden nap találkozunk. Tejes bizalommal vagyunk egymáshoz. Én nagyon szeretném ha kicsivel több is lenne kettőnk közt.
2012. aug. 9. 11:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szerelemben mindent szabad.
2012. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy, de neked kell lépned. Bár szerintem a 13 év korkülönbség sok.
2012. aug. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszi válaszokat!
2012. aug. 9. 14:28
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sem sok a 13 év korkülönbség,bár ez egyénfüggő is.Ha úgy gondoljátok hogy összeilletek,akkor hajrá,ne a korkülönbségekkel foglalkozzatok már állandóan!:)
2012. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anyádovics válasza:
Nekünk is van olyan ismerősünk a nő 43 a pasi meg 62 aztán mégis megy nekik ugyhogy hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!