Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak, a slamaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak, a slamasztikában maradok?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok.


Most szakítottunk a párommal. Én akartam, mert sok oka volt. De attól félek, hogy nem fogok mást megismerni.


Nem vagyok egy pasizós figura, meg fog találni a szerelem?


2012. aug. 11. 16:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Idén 2 helyen is suliba járok, rengeteg pasi lesz körülöttem. De elszoktam az ismerkedéstől. Sőt bele sem jöttem, mert megismertem fiatalon az exem és eddig velem volt.


Hogyan ismerkedjek? Hogy kell egy pasit felszedni, nekem már ez nem megy. :(

2012. aug. 11. 16:11
 2/11 anonim ***** válasza:
Pasi annyi van mint a nyúlsz@r, 24 évesen inkább az okozhatna gondot hogyan kerüld ki őket. Képzeld magad elé ezt a helyzetet úgy hogy 55 éves vagy, szóval picit túlliheged a dolgot.
2012. aug. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem lihegem túl, mert átlagos nő vagyok, elég komoly jellem így a legtöbb férfi be sem próbálkozik nálam.


Nem szaladtak korábban sem utánnam tucatjával. :(

2012. aug. 11. 16:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Már miért is kellene aggódnod? Nem értem. És miért kell rád találjon? Azt hiszen azért tenni kell neked is, és most nem a kezdeményezésre gondolok itt. Eljárni szórakozni, változatos helyekre, új társaságba, nyitni a világ felé. Nem egy akarat nélküli kirakati bábu vagy, nem a világ mozog körülötted, hanem te is benne mozogsz! Persze előbb le kell zárni a régit, mert addig nehéz, szóval ezt magadban kell tisztázni, hogy mitől is félsz valójában. mert 24 évesen az nem egy reális félelem, hogy nem találok valakit. Szóval neked kell tudnod, hogy mitől is félsz igazán.
2012. aug. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mitől félek?


2 suliba járok, nem jut időm szórakozásra, örülök ha van némi szabadidőm.


Csak ott tudok ebből kifolyólag ismerkedni, bár a srácok sokan vannak a suliban.


Megtalál majd így a szerelem?

2012. aug. 11. 16:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Ismerkedni bárhol lehet. 'megtalál-e a szerelem' ha feladod ezt a fajta passzivitásodat, akkor nagyobb esélyed lesz találni olyan valakit, akivel kiegyensúlyozott lehet a párkapcsolat, ez lehet, hogy a következő lesz, lehet, hogy az az utáni. A párkapcsolatért sokat kell dolgozni, benne is, és előtte is, hogy legyen. :) Hozzáteszem én se vagyok kezdeményező típusú nő, értem az aggályaidat, de teljesen felesleges ezen görcsölni. Élvezd most a szabadságodat egy kicsit!
2012. aug. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

És akkor mi van ha a legtöbb férfi be sem próbálkozik, a világ minden férfiát akarod magad körül? Remélhetőleg nem. Még igy is marad bőven, ne aggódj, még sok is lesz.


Feleslegesen éled bele magad abba hogy értéktelen vagy ha egyedül vagy. 1-2 hónapig egyedül vagy nagy dolog, egyébként tök jó egyedül lenni. Neked most rossz, megszoktad vagy valaki mindig ott szuszog melletted, de csak ennyi, ezt levetközöd és rájössz hogy a szólólétnek is megvannak a maga előnyei. Ha pedig jön a királyfi.v2 akkor újra jöhet a szuszogós rész. Ráérsz, próbálj ki mindent amit eddig nem tettél.

2012. aug. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kar volt kidobni a pasid..
2012. aug. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem volt kár, hidd el!


Inkább egyedül életem végéig, mint olyannal, aki nem tisztel, hülyének néz, megaláz.

2012. aug. 11. 18:00
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát azért nemhinném h egyedül maradsz, max lesz pár hónapod, éved..

ezért nem jó már 24 évesen szakítani..

eddig nem volt gond vele h most szakítottatok? :O

2012. aug. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!