Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon tiszteletlen viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon tiszteletlen viselkedés egy férfival szemben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval tetszem nagyon egy srácnak akivel ismerkedni kezdtünk, én kezdeményeztem de már nem akarok tőle semmit. Meggondoltam magam és azt hazudtam neki, hogy van barátom. De igazából jól esik, hogy odafigyel rám valaki, szóval nem kerülöm a társaságát, sőt néha picit flörtölök is vele. Majd ha találok valakit akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak akkor valahogy megszakítom a kapcsolatot vele. Ez nagy tiszteletlenség a sráccal szemben?
2012. aug. 12. 14:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

15:22-15:23-as:


Köszi a gyors pontosítást, már kezdett egy világ összeomlani bennem.


30/f

2012. aug. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
8-as azért ritka az az ember (mindegy hogy nő vagy férfi) akik sose bántott meg senkit. Ez törvényszerű dolog. az a nem mindegy hogy milyen körülmények között és mennyire szándékosan..... De persze vannak rendes emberek, meg szemetek is (nők is férfiak is).
2012. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Annyit adj, amennyit kapni szeretnél!
2012. aug. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Érdekes, ha nő lenne az "áldozat", jönne a sok komment, hogy csak azt lehet átverni, aki hagyja; aki hülye, megérdemli, stb.
2012. aug. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!