Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, srácok, férfiak ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, srácok, férfiak ti hogy csajoztok, hogy jöttetek össze barátnőtökkel vagy milyen tanácsokat adnátok nekem?

Figyelt kérdés

Szoval nem igazán volt barátnőm, és perpillanat még csak kilátásban sincs... segítsetek nekem , nem vagyok ronda, nem vagyok bunkó, mindig azt kapom , de aranyos vagy, de cuki vagy... Figyelmes, udvarias vagyok, mondhatni hülyének se mondanám magam egy főiskolával a hátam mögött... de ezek ellenére miért nem megy? Mi olyan nagyon nem jó bennem?


22F


2012. aug. 12. 22:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nézőpont kérdése, de Budapesten.
2012. aug. 13. 11:17
 12/14 A kérdező kommentje:
Ez miért volt érdekes ? :)
2012. aug. 13. 14:05
 13/14 anonim ***** válasza:
mert így ha akarod tudok segíteni.
2012. aug. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát arra mondjuk kíváncsi lennék, szerinted ezen hogy lehet segíteni, mert szerintem ehhez inkább kell egy nagy rakás szerencse, ha az embernek nincs olyan 200 női ismerőse, akiknek csak csettinteni kell.
2012. aug. 13. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!