Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves fiú vagyok. Mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiú vagyok. Mi lehet a gond? Miért nem vezsnek észre a lányok?

Figyelt kérdés
16 éves fiù vagyok nem volt eddig semilyen kapcsolatom. Mindig tetszettek/tetszenek lányok, de valahogy őket nem érdeklem. Nem tudom mit csinálhatok rosszul? Teljesen elvagyok keseredve. Ápolt vagyok, divatosan öltözködöm, kinézetemmel nincs gond.

2012. aug. 12. 23:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mutass képet. anélkül nem lehet eldönteni.
2012. aug. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Talán az, hogy fiatal vagy. Azaz fiatalabbnak nézel ki mint amennyi... Ne görcsölj rá nagyon... felesleges...:)
2012. aug. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hogy érted ,hogy nem érdekled őket? ezt ők mondták?
2012. aug. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mutass képet :))
2012. aug. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Képet nem szeretnék, mert olyanok is nézik az oldalt akik ismernek.


A koromnak megfelelően nézek ki nem többnek nem kevesebbnek.


Hát volt aki konkrétan megmondta, hogy nem érdeklem, volt aki a minimális érdeklődést se mutatott felém.

2012. aug. 12. 23:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Üzibe küldj képet és azt nem tudja meg senki ...
2012. aug. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nincs benned semmi egyedi
2012. aug. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha elsőre nem is, de mindenki egyedi nincs két egyforma ember.
2012. aug. 12. 23:56
 9/12 anonim válasza:

lehet h csak rossz csajoknál próbálkoztál... lehet h túlságosan nyomultál... lehet h csak szimplán más tetszett azoknak a csajoknak a stílusod...

szerintem várj egy kicsit a csajozással! ha egy ismerős körből több csajnál is bepróbálkozol, akkor ki fognak nevetni, ha már egy 3. 4. csajt fűzöd, úgyhogy erre is figyelj.

2012. aug. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sosem tudtam, hogy mi a divat. Ha nagyon divatos vagy, akkor nincs egyéniséged és felszínes vagy.

16 évesen engem sem vettek észre, vagyis észre vettek, de nem mertem lépni.

Mióta bátran kezdeményezek és látni, hogy van önbizalmam, azóta le sem tudom vakarni magamról a nőket.

2012. aug. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!