Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is szoktátok EGÓ növelésből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szoktátok EGÓ növelésből használni a társkereső oldalakat? Fiú vagyok bővebben lent:

Figyelt kérdés
ilyen piszkosul önbizalomhiányban szenvedek eleinte féltem is képet küldeni magamról de mindig megdicsérnek a képem miatt a lányok xD és beszélni akarnak még velem meg egyből megadnak minden elérhetőséget xD igazából nem ezért mentem oda de tényleg rám fér a dicséret... más is csinál ilyet? amúgy nem tartom magam egy nagy szépségnek de mégis furcsa h ilyen visszajelzéseket kapok egészen szép nőktől úgy látszik egész más vagyok mint akinek hittem magam

2012. aug. 13. 23:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ha így belegondolok nekem is jót tenne valami hasonló de én már nem igazán csak a képekre koncentrálnék, hiszen a külsőmmel elviekben nagy gondok nincsenek ha pedig vannak lehet rajtuk alakítani egy megfelelő elfogadható szintig szóval mellékes.

de másfelől viszont nembiztos hogy az internet lenne az egó és a lélek és a társas kapcsolatokkal szembeni szorongások és félelmek leküzdésére a megoldás.

jó lehet ugródeszkaként hogy elkezdj élni vagy hogy megpróbálj de semmi több.

szóval örömteli hogy valamiképpen fejlesztenéd magad ha problémáid vannak de ezt csak egy kezdeti lépésnek kell tekintened szerintem.

2013. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!