Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez miért van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért van? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve volt egy srác, aki nekem nagyon tetszett, és elméletileg én is neki. De egy nyomós indok miatt (nagyon nyomós!) nem jöttünk össze. Azzal a sráccal, akin keresztül találkoztam vele akaratlanul is összefutok. És észrevettem, ha beszélgetünk és az illető benne van, nem mondja ki a nevét, holott nyilván tudja hogy ismerem. Csak a "barátja"-ként emlegeti.
2012. aug. 14. 03:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, talán ezért nem kapod rá a válaszokat.
2012. aug. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Remélem hogy most érthetőbb lesz.

Az a lényeg, h mondjuk a közös ismerős mesél egy történet, és tudja, h ismerem az illetőt, mégis úgy emlegeti, hogy az "egyik barátja". Ezt onnan tudom, elmesélte egy másik ismerősömnek is, aki annyira se ismeri a srácot, neki mégis rendesen a nevét mondta.

2012. aug. 15. 00:40
 3/6 anonim ***** válasza:
még mindig tetszel a srácnak akivel majdnem összejöttél, ennyi :)
2012. aug. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én azt hittem értek ehhez a dolgokhoz, de ezek szerint nem.

Miből gondolod ezt? Vagy ez is olyan pasi dolog?:D

2012. aug. 17. 03:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a barátja folyton rólad beszél neki... Vagy csak a barát úgy gondolja hogy te még szereted a sráot ezért nem fájdítja a szíved a neve emlegetésével....
2012. aug. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem mondanám hogy barátok vagyunk a közös ismerőssel, de azért jóban vagyunk. Nem hiszem, hogy azt gondolja hogy én nem léptem túl, mert csak egyszer beszéltünk erről, az is 1 éve volt már, és nem úgy viselkedtem, mint akit megérintett a dolog, viszont nem tiltottam meg, hogy kiejtse a nevét.


De szerintem ha tetszenék annak a srácnak, akkor pont az hogy kimondta volna a nevét, hogy lássa, hogy hogyan reagálok. Legalábbis női szemmel erre következtetek.

2012. aug. 17. 15:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!