Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ezt megtette egy ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt megtette egy ember, akkor mi lesz később? Olvassátok el, adjatok tanácsot, könyörgöm! Nagyon komoly téma.

Figyelt kérdés

Van egy 6 éves kapcsolatom, 5 éve együtt élünk.


Korábban a kapcsolat elején megcsalt, rengeteg nője volt előttem. Azt mondta én vagyok a mindene, bocsássak meg soha többé.


Nem is tette azóta.


Én úgy döntöttem emiatt, hogy nem bírom az örök féltékenységemet, elhagyom.


Ekkor kaptam a hideg zuhanyt. Leült velem beszélgetni és azt mondta nagyon komoly dolgot kell mondania, mindent megértek majd.


Elmondta, hogy gyermekként megrontották, ez olyan nyomot hagyott benne, hogy huszonéves korában újra megtette önszántából egy vadidegen férfival.

Később szenvedett, mert nem tudta most akkor ő mi, kiket szeret. Elkezdett nőzni, prostizott és miegymás. Rájött, hogy ami benne él, az az undor. Gondolt rá egészen 30 éves koráig, de azt mondta képek ugaranak be és rögtön az undor.


Én szólni nem tudtam. Azt mondta ez az igazság, mindent ezért tett. Megosztotta velem élete titkát, amiről még a szülei sem tudnak. Nagyon ki volt borulva, örjöngött, hogy csak még egy esélyt adjak, hogy miután elmondott mindent kezdjünk új életet.


Kérdeztem biztos-e abban, hogy nem húz máshova csak elakarja nyomni?

Azt mondta azért tette újra, mert kísértik a múlt képei, de undorodott a dologtól. Úgy szorított magához, mint még soha, könyörgött, hogy higyjem el, embert nem szeret úgy, ahogy engem, nem bír nélkülem élni.


Szeretem, imádom, de emiatt ahogy titkolózott annyit hazudott, hogy már rettegek. Félek hogy mi van ha becsapja magát.


Könyörgöm segítsetek, mit tennétek, ha szeretnétek valakit és ez történik?


Nem hülyéskedek, írtó nagy káosz van bennem, könyörgöm, segítsetek.


2012. aug. 15. 11:20
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Figyelj!


Azért hagytam el, mert egyszer megcsalt. Azt mondta olyan előlete van, ami miatt tette, nem akar a múltjáról beszélni.


Én mindig feszegettem a témát, de csak óriási viták lettek belőle. Azt mondta szeret, a mindene vagyok, ezt értsem meg és ha szeretem, ne fagassam. Nem számít mi volt.


Engem ez csak bántott.... azt mondtam elegem van, nem akarok titkokat, hazugságot, vége.


Azt is mondtam soha többé ne is lássam.


Na ekkor ütött ki a krakk. Kiborult, hogy nem bírja elviselni, hogy elveszítsen, inkább bevall mindent bármennyire is szégyelli.


Hogy miért nem korábban arra a magyarázat az volt, hogy túl erkölcsös vagyok, félt, hogy emiatt veszít el.

Mivel a megcsalást sem hevertem ki, ami 5 éve volt, gondolta ez túl sok lenne, inkább hallgatott, várta a tökéletes időt.


Hát így sikerült. Meg a régi 7 éves kapcsolatában a nő hagyta, nem is érdekelte.

2012. aug. 15. 11:52
 12/20 A kérdező kommentje:

Addig nem nyugszok, amíg rá nem veszem egy pszichólugra, de nem most, túl friss most a seb, hogy nekem vallott.


Segíteni fogok. Azt mondta ezen rég túllépett. Egy oka volt még a szenvedésnek, hogy valahogy elmondja nekem, de képtelen volt rá.


Azt is mondta, hogy ezzel a traumával egy fokú perverzitás élt benne.


Nem tudom mi lesz...

2012. aug. 15. 11:55
 13/20 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem tőle, hogy életed során voltál valaha férfiba szerelmes?


Azt mondta soha.

2012. aug. 15. 12:05
 14/20 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit úgy tűnik, hogy azért mondta most el, hogy hátha mégis visszamész hozzá.

5 éve éltek együtt, az nagyon hosszú idő, láthatta, hogy téged érdekel, hogy mi van vele.

A megcsalásra ez nem mentség. Érthető, hogy össze volt zavarodva meg minden, de legalább mondta volna el akkor amikor történt a dolog.

Segíts neki, maradj mellette, de szerintem egyelőre ne vágjatok bele az újrakezdésbe, költözésbe meg ilyesmi.

Hagyj időt magadnak is, gondold át a dolgokat.

2012. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Keress egészséges társat magad mellé.
2012. aug. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 menta34 ***** válasza:
Szerintem egyszerű a képlet, kevés voltál szexuálisan... és nem feltétlen a mennyiségre kell gondolni, hanem arra, ami neked már perverz neki pedig kiéletlen, megéletlen vágy, ami hajtja a többi nő felé vagy ha ló nincs jó a szamár is jelleggel a pasikhoz. Ha nem egy nyámnyila, húzentrógeres, zoknis-szandálos, bojtos sapkás anyámasszony katonája akkor a fiatalkori trauma csak egy jó védekezés, ne hidd el, hogy az fáj neki. Mindezektől függetlenül teljesen belefér a képbe, hogy nagyon szeret, és szeretne veled élni. Nem pszihomókus kell ide újabb alibinek, hanem megbeszélni őszintén, hogy te ki tudod-e elégíteni a tényleges vágyait, vagy marad benne olyan, ami miatt továbbra is ösztönösen csapongani fog.
2012. aug. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Állj. Pszichologust ne kerd, meg mondd neki, hanem mondd meg, h parteràpiàra jàràs a közös jövö feltétele. Segitsegre szorul, magatol nem tud kimaszni, ha ezt hiszi akkor igazából meg se bánta.
2012. aug. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Nem csapott be azóta, ezt nagyon jól tudom! A férfi dolog 20 évvel ezelőtt volt, azóta csak a képek nyomasztják azt mondja.


Most akkor mihez kezdjek? :( :( Hazudna nekem, nem is szeret? De mással is háríthatott volna, akkor miért mondta volna el, ha nem akarna tullépni ezen?

2012. aug. 15. 16:26
 19/20 anonim ***** válasza:
"Mondani bármit lehet", nem hallottad még? Mondd meg neki h csak terapeuta jelenleteben talalkozol vele amig tisztan nem latsz
2012. aug. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz valakit, úgy igazán és megbízol benne és tényleg úgy gondolod, hogy vele akarod leélni az életed, akkor elmondod neki magadtól az ilyen dolgokat és nem pedig utolsó utáni pillanatban.

Ez egy elég bonyolult szituáció. Mindenképp maradj még külön tőle egy ideig, vedd rá, hogy járjon pszichológushoz, másképp csak úgy magától nem fog tudni továbblépni. Az elköltözés sem megoldás, mert szerintem neki nem feltétlenül a hely miatt maradtak meg az emlékek. Ha ekkora nyomot hagyott benne a trauma, akkor mindenképpen kérjétek szakember segítségét. Ha erre nem hajlandó akkor a dolgok nem fognak változni, továbbra is megmaradnak ezek az emlékek.

2012. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!