Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg a főnököm, mitévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg a főnököm, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A minap (sok-sok gyanakvás után) lebukott előttem a főnököm: heteroszexuális!


A gépén az előzményeket visszanézve megtaláltam egy meleg társkeresőn, és elég érdekes profilja van, valamiért "pont olyan srácokat" keres mint amilyen én vagyok! Az elmúlt hetekben többször érdekes kijelentéseket tett, kedvességeket, amiket egy főnök nem tesz!


Mit csináljak? Van lehetőségem átkerülni másik csapatban,de az igazgató elé kell tárnom hogy a felettesem meleg, avagy üljek le vele és mondjam meg neki hogy "messze kerülj el"?


természetesen én a nőkhöz vonzódom, és undorodok (már bocs) a melegektől. Engem taszít az egész!


Ha lehet értelmesen szóljatok ehhez a komoly témakörhöz!


23/F



2012. aug. 16. 10:43
1 2 3 4
 11/39 Gergo_30F ***** válasza:
93%

örülj, hogy a munkádban ez a legérdekfeszítőbb kérdés. magánügye, hogy melyik pályán játszik, neked meg az, hogy ettől undorodsz.

ez legyen a legnagyobb problémád!

2012. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

Félreértettetek! :) Én nem alkalmazott vagyok, tehát igazából kirúgni sosem fog tudni! A "főnök" jelzőt nevezhetjük vezetőnek is, ahogy tetszik, nincs ráhatása hogy kirúgjon! Ha meg kirúgat, van bőven hely ahol el tudok helyezkeni! Nem ez volt a kérdés!


A kedvesség:

Hozott nekem ilyen olyan csokit, piákat, és meghív rendszerese kajálni, s amikor vissza akarom hívni meghátrál! "Babának" szólít sokszor, bár elmondása szerint ő másokat is nevez így, nem vettem észre!


Évek óta egy pasival lakik a saját lakásán, elmondása szerint csak segíti a gyereket, (aki 30 éves már) mert az anyjáék kirakták, és nem talál melót! Ja persze, 4 éve nem talál melót... hagyjuk már!


Nekem ezek mind gyanúsak!


Visszatérve: A gép amint "turkáltam", közös, csak ő meg én használjuk! Irodai gép, ennyi erővel más is odamehetett volna netezni, szóval nem követtem el főben járó bűnt!


Szerintem leülök vele ezt megbeszélni , ez a legtisztább! Mert nem akarom h félreértse azt hogy én "partner vagyok" abban hogy hülyülünk! Na de buzulni nem akarok! Az hogy néha elfogadok egy ebédet, vagy épp egy csokit, nem azt jelenti hogy "szabad a pálya"

2012. aug. 16. 12:50
 13/39 anonim ***** válasza:
78%

Az, hogy néha meghív ebédelni vagy csokit ad nem azt jelenti, hogy megrakna...

Van egy tanárom aki még az ötödéveseket is babázza. Ilyen a stílusa, ennyi.

Bírom ezt a hetero hozzáállást, ha egy meleg kedves velük rögtön azt hiszik már lefeküdnének velük. Inkább örülnél, hogy jó fej veled a főnököd.

Ha mégis HATÁROZOTTAN bepróbálkozik (ami nem csokiból meg piából áll) visszautasítod és kész. Nem kell fejt vesztve menekülni, hogy jaj ez bzi. Nőjünk már fel kérem szépen...

2012. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólást!


Nem írtam le részletesen a dolgokat, te pedig nem láthatod át a helyzetet ennyiből!


Olykor amikor megörül valaminek, odajön és megölel! Ez nem az a baráti ölelés amit kapsz egy havertól amikor boldog és esetleg így tölti ki rajtad, hanem az a....tudod milyen ölelés! Nekem ezek már KELLEMETLENEK! És lehet hogy örülnöm kéne neki, de ÖRÜL A HALÁL NEKI. Más a természetem , és igen "tipikus heteró" felfogásom van, persze hogy elutasítom az ilyet!


Más az elképzelésem! Ennyi! Én is tiszteletben tartom őt, ő is engem! Korrekt!

2012. aug. 16. 13:27
 15/39 anonim ***** válasza:
96%
De amíg határozottan nem mozdul rád addig ne lépj ez ügyben, mert ha semmi ilyen szándéka sincs akkor az elég kínos helyzetet teremt mindkettőtöknek.
2012. aug. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
78%
Könyörgöm, ezért kellett nyomozni utána, meg kérdést tenni fel itt? Ha a feléd tanúsított viselkedésében illetlennek, túlzottan bizalmasnak vélsz valamit, akkor (lehetőleg négyszemközt) mondd meg neki, hogy Téged zavarnak ezek a dolgok, és kérd meg, hogy ne csinálja többet. Ez alapvető civilizált viselkedési norma, nem tudom, hogy erre miért nem jöttél rá magadtól.
2012. aug. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
ha zavarnak az olyan dolgok, mint ölelés, meghívás, ajándékok, miért nem utasítod egyszerűen el? nem tudsz nemet mondani? abból látná, h neked ez kellemetlen, és észre venné magát.
2012. aug. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Olyan okos itt mindenki :) mindegy, teszem amit teszek! Köszönöm az értelmesebb felének a hozzászólásokat!
2012. aug. 16. 17:05
 19/39 anonim ***** válasza:
82%
Nem mi vagyunk okosak, te vagy buta :) Vagyis inkább privilegizált. A nők jóval gyakrabban tapasztalnak ilyen szintű bizalmaskodást a férfi kollégák részéről, a férfiak nagy része ugyanis ezt a fajta viselkedést elfogadottnak tartja - a nőkkel szemben. Aztán ha (egyelőre csak képletesen) a f*sz másik végére kerülnek, akkor jön a siránkozás, hogy mit csináljak, meleg a főnököm. Mit csinálj vazz, dolgozz. Ha zaklat, akkor állj ki magadért, de az független attól, hogy meleg-e vagy sem.
2012. aug. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
95%
Ne bántsd meg, egy életre elvágod magad. Ellenséged lesz, utánad nyúl tíz év múlva is. Ma senkinél nem úgy megy, hogy öt állás várja. Ha valami nagyon bántót csinál, finoman jelezd. 23 évesen épphogy diploma van a zsebedben, szóval ne ugrálj, mert őt is tönkreteheted egy életre (ha homofób a környezet/szakma), és rád is rád sütik. Én kisebb dolog miatt majdnem egy nagyon jó barátságot és két főnök támogatását vesztettem el, de minden rendbe jött.
2012. aug. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!