Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg a főnököm, mitévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg a főnököm, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A minap (sok-sok gyanakvás után) lebukott előttem a főnököm: heteroszexuális!


A gépén az előzményeket visszanézve megtaláltam egy meleg társkeresőn, és elég érdekes profilja van, valamiért "pont olyan srácokat" keres mint amilyen én vagyok! Az elmúlt hetekben többször érdekes kijelentéseket tett, kedvességeket, amiket egy főnök nem tesz!


Mit csináljak? Van lehetőségem átkerülni másik csapatban,de az igazgató elé kell tárnom hogy a felettesem meleg, avagy üljek le vele és mondjam meg neki hogy "messze kerülj el"?


természetesen én a nőkhöz vonzódom, és undorodok (már bocs) a melegektől. Engem taszít az egész!


Ha lehet értelmesen szóljatok ehhez a komoly témakörhöz!


23/F



2012. aug. 16. 10:43
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti:


Ne félts engem, elég nyomatékos volt az a beszélgetés! Köszi

2012. aug. 19. 13:46
 32/39 anonim ***** válasza:
Úgy legyen! De nekem csak az jön le abból a mondatból, hogy meg sem próbál leszállni rólad. Nekem ezzel nincs semmi bajom, csak szóltam.
2012. aug. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

Kedves tőled :) Köszönöm!


Problémát megoldottnak tekintem :)


Köszönöm mindenkinek a hasznos instrukciókat :D

2012. aug. 19. 18:38
 34/39 anonim ***** válasza:
Azért írd meg, ha van valami, mert érdekel.
2012. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Engem is.
2012. aug. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
0%

így végig olvasva a kérdést és a válaszokat, nekem nem tiszta ez az egész sztori.

Miért túrtál bele a gépébe? Ha mindenki használhatja, Honnan tudtad, hogy ő tette fel azokat a dolgokat? Ahogy olvastam a sok választ és a te reagálásaidat, gyönyörűen lekövethető, hogy izgat ez a dolog.

Ha én egyszer heteró vagyok, akkor nem hiszem el, hogy félnem kellene attól, hogy nem lesz miatta melóm és még egy csomó dolgot nem értek ebből a sztoriból.

Aki meleg, annak fel kellett, hogy tünjön a sok ellentmondás.

Szerintem ez kamu volt. Ha nem, hát bocsánatot kérek.

2012. aug. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

Szia!


Nos, ezt nem értem! Az ember feltesz egy kérdést...kap okos és kevésbé okos válaszokat! közben maga is rágja a dolgokat, és megtalálja a megoldást! mIért kell egyből "kamu"-t kiáltani :)


Nem fogom bizonygatni az igazam! A történet igaz, és ennyi :)

Köszi a hozzászólást!

2012. aug. 21. 17:46
 38/39 anonim ***** válasza:

Hát figyelj,ha itt ilyen jól meg tudod magyarázni a dolgokat,hogy te ilyen heterós gondolkodású csávó vagy,akkor ott is legyen nagy szád,beszélj vele,hogy barátnőd van,és/vagy,te teljes mértékben a nőkhöz vonzódsz,és nem szeretnéd ha hiú ábrándokat dédelgetni,te nem ebben a csapatban játszol!

Ezt is le lehet rendezni kulturáltan.

Max csak a potya kaját veszíted el.

2012. aug. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes hozzászólást! mint fentebb is írtam, a TÉMA részemről és részéről LEZÁRVA !


Amit írtál, már meg van beszélve, tartjuk a 2-3lépés távolságot és nyíltan beszél a meleg kapcsolatairól nem titkolózik!


Amikor azt mondom megyek haza a csajomhoz, akkor nevet egyet és azt mondja, én meg a pasimhoz.Tehát poénra vesszük most már, és nem irritál a dolog! Úgy hogy mindketten tudjuk mihez tartsuk magunkat a gond megoldva!

2012. szept. 5. 13:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!