Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagos kinézetű lányok! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos kinézetű lányok! Nem vagytok féltékenyek a kifejezetten szép, csinos hölgyekre?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 18:37
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek mas az izlese es lehet h egy atlagos lanyt egy fiu csodazepnek lat a masik meg atlagosnak ...
2012. aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki el tudja fogadni magát olyannak, amilyen, szerintem annak nem okoznak gondot az ilyen dolgok. El kell ismerni ha valaki szebb, de ennyi, felesleges irigykedni. Legalábbis én így látom.

18/átlagos kinézetű lány

2012. aug. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
81%

huh, hát az első válaszolókon jókat nevettem XD

elárulom nincs olyan lány a Földön, akinek ne lett volna olyan pillanata, hogy irigy lett volna egy másik lányra. még a szép lányok is féltékenyek szoktak lenni. és a nők természetesen ezért is tudnak ilyen rosszindulatúak lenni egymással.

ja és természetesen a lányok nagy része élete végéig tagadná ezt a tényt, lásd 3.,4.,6. hozzászóló pl. XDD

22L

2012. aug. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

Most nem tudom ,miért kell más válaszába belekötni.

Én magamból indultam ki. Aki szép az szép, most attól, hogy én irigykedni fogok egy csinos, gyönyörű nőre attól még én ugyan olyan átlagos kinézetű csaj maradok. Ezért nem vesztegettem az időm ilyenre.

2012. aug. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
én azokra vagyok féltékeny akik kifejezetten csinosak, mert nekem rengeteg melóm van benne, hogy csinos legyek, más meg zabál amit akar akkor is csinos :D
2012. aug. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
73%

Ami sokak szerint ma csinos, az valójában k*rvára közönséges és kommersz.


Nekem jobban tetszik egy elegáns kosztüm, van akármilyen jól összeállított öltözék, mint pl. a my77 shop kínálata, vagy azok, amiket a plázákban látsz.


Az emberek megérzik, hogy belül is szép vagy-e, vagy csak kívülről. Aki rendben van magával, annak nincs szüksége túlzásokra.

2012. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
40%

Akkor hadd válaszoljak őszintén a másik oldalról: átlagosnál jóval szebb vagyok. Őszinte leszek: elég sok előnyét ki is használtam és használom ennek, munkámban, vagy akár apró hétköznapi történések során. Vitettem már haza magam ingyen taxival, jutottam már így egyből jobb pozícióba az állásomban, miközben a csúnyácskább kolléganőim a papírokat tologatták, puhítottam már meg így vonakodó embereket egy kedves mosollyal és még sorolhatnám. Ribanckodni viszont soha nem ribanckodtam, ágyba nem bújtam ezért senkivel. Rátarti viszont voltam és leszek is, nem kérem ki magamnak, ha valaki ezt mondja. Kevés igazi barátnőm van, mert a nők általában ha csak meglátnak, megdöglenek az irigységtől, amivel nem tudok mit kezdeni. Kimondottan sose hencegtem a szépségemmel, sose dörgöltem senki orra alá, mert tudom, tény, adottság.


A lényeg viszont most jön. Volt egy nagy szerelmem, imádtam őt, aztán szakítottunk, közölte, hogy, kínos neki a kapcsolat, mert nem szeret. Aztán ahogy az élet ment tovább, neki lett új barátnője. Amikor megismertem a csajt, azt hittem, ez valami vicc. Egy kimondottan csúnyácska, jelentéktelen külsejű, rossz alakú, rossz kiállású lányt kell elképzelni. Aztán kiderült, hogy ő is meglepődött, mikor engem meglátott, csak ő olyan szinten, hogy persze azonnal előjött belőle is az irigységroham meg a kisebbségi komplexus. Én azért vinnyogtam, hogy az exem, akit imádtam, mit eszik rajta utánam, ő meg ugyanezen. Aztán levontam a tanulságot, hogy a külső rohadtul kevés, ha az igazán fontos dolgokról van szó. Ez a csaj, bár hozzám képest külsőre egy senki, mégis olyan hatást gyakorolt az exemre, amit én -bár sokkal szebb vagyok nála- soha nem voltam képes kiváltani. Úgyhogy átlagos lányok, a kis történetből láthatjátok, hogy tényleg nem a külső számít. Ez a lány (exem csaja) igazán boldog, boldogabb mint én most, az biztos. És ezer örömmel lennék inkább én is átlagos, kevésbé vonzó külsejű nő, ha megtalálna végre az igaz szerelem.

2012. aug. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
85%
Előző: Látom EGO-d az van bőven ;)
2012. aug. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
85%

0:44-nek:

KÉP?

2012. aug. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nők, akiket néhányszor meghúzunk és ennyi, mert másra egész egyszerűen nem alkalmasak. Felszínesek, buták, csak a külső a fontos. Értelmes gondolatuk nincs. Na róluk gondoljátok azt, ha látjátok az utcán, hogy szépek. Pedig nem, csak jó a vakolat.


Meg vannak azok a nők, akiket a szépnek nevezettek rendszeresen lenéznek. Sok női kollégám van, látom azt az undorító fúrást, amit csinálnak. Teljesen evidens, hogy akiket fikáznak, azok visszavágnak.

Szóval ebben a lenézett csoportban vannak az igazi gyémántok többnyire, akik emberileg és szellemileg is értékesek; egész egyszerűen nem az a fontos számukra, hogy mindig divatosak legyenek.


Nálunk dresscode van, tehát ez nem ilyen farmeros munkahely, mindenkinek "ki kell öltözni", szóval nem igénytelen senki.


Abban meg igaza van itt v.kinek, hogy nagyon gáz a női ruhakínálat. Ezek a neonszínű cuccok, amik most divatosak, nagyon durvák, pláne akkor, ha együtt hordják őket. Komolyan van, aki bármit magára húz, mert az menő, mert x celeb is hordja.

2012. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!