Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagos kinézetű lányok! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos kinézetű lányok! Nem vagytok féltékenyek a kifejezetten szép, csinos hölgyekre?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 18:37
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
De.
2012. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
52%

Te jó ég a 17-esnek van ám egója bőven!! Először küldjön egy képet,utána meglátjuk tényleg annyira szép-e mint ahogy magát beállítja.És látom,tényleg nem szoktál hencegni a külsőddel,ááá dehogy.Az ilyen lányok a beképzelt,utálatos ribik.Lehet hogy te nem vagy az,de kb. így jön le!!

Én nem igazán vagyok féltékeny szebb lányokra.Elfogadom magamat annak,aki vagyok:)Aki szeret,az olyannak szeret amilyen vagyok.Én amúgy kifejezetten nem bírom az olyan lányokat,akik 45 kg-osak maximum,kint van a mellük,a fél fenekük,természetellenes a hajuk,a sminkjük erős.A mai világban ezekből a lányokból van több millió.Sokkal kevesebb az a lány,akiknek saját stílusa van,nem a legújabb divat szerint öltözködnek.

Nekem ez a véleményem,nyugodtan le lehet pontozni,de akkor is elmondom a véleményem!!

2012. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
63%

32-es,teljes mertekben egyetertek veled!!!A mai vilagban a "münök",azt hiszik magukrol,hogy jo csajok,pedig dehogy.

Nem vagyok irigy senkire,plane meg az ilyenekre.Egyebkent ha valaki jol erzi magat a böreben,akkor leszarja,hogy a többi nö hogyan nez ki,szebb e nala stb.Nem hasonlitgat es nem rivalizal.Egyszerüen önmagat adja.Ja,es ez csak egezseges önbizalom,ami nem egyenlö a bekepzeltseggel.

2012. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
34%
Köszönöm,örülök hogy más is egyetért velem:)
2012. szept. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim válasza:
Nem egy tarka kutya van a világon. Megjegyzem magamba, hogy azta de jól néz ki, és ennyi.
2012. okt. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

"Soha nem lennék féltékeny egy r*banc kinézetű lányra."

a kérdező nem azt kérdezte, hogy a ribanc kinézetűre féltékenyek vagytok-e.

csinos, szép nem egyenlő a ribanccal.

a ribanc lehet csúnya is szép, is, a viselkedése miatt lesz az, nem a szépsége/csúnyasága miatt

2013. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Utolsó, zöld kéz:)
2013. jan. 23. 20:19
 38/41 anonim ***** válasza:
De. Viszont csak arra, amit én is el tudnék érni. (Tökéletes lak, szép smink, ruha, nyitott személyiség) Aztán teperek is érte. Ami adottság, azt elfogadom. Szerintem pasik, ti is ezt tegyétek.
2013. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
*alak :)
2013. ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Az átlagos a jó 25/f :D
2013. ápr. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!