Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagos kinézetű lányok! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos kinézetű lányok! Nem vagytok féltékenyek a kifejezetten szép, csinos hölgyekre?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 18:37
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom miért pontoztátok le a 17-es hozzászolót, azért mert őszinte volt??? Miért baj ha tudja magáról, hogy átlag feletti?? Ennek ellenére teljesen pozitív üzenetet hordoz a hozzászólása.
2012. aug. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
én igazàbol nem vagyok féltékeny ràjuk, mivel köztudott hogy kevés férfi vàlasztja öket...na persze nem vagyok egy gyönyörüség, de csunya se vagyok, ezt elfogadtam:)
2012. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Én bevallom nőiesen hogy állandóan hatalmába kerít az irigység. Mindig rácsodálkozom hogy egy nőnek milyen szép az alakja, az arca, a fogai, a haja, a bőre, a feneke stb., és úgy szeretném ha nekem is olyan lenne. Én magamról nagyon nehezen tudok reális képet festeni, nem tudom hogy átlagos vagyok-e, vagy a fölötti, vagy alatti. Én úgy érzem hogy rengeteg nálam szebb, jobb adottságokkal rendelkező nő van. Persze ez nagyon szubjektív, mert van akinek ez tetszik, van akinek az, érdekes hogy mennyire másképp látnak mások mint mi magunkat. Sokan mondják hogy szép vagyok, furcsa mód azt tapasztalom hogy nekem is vannak irigyeim, pedig nekem magamra eszembe se jutna irigykedni...
2012. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Most attol függ kinek mi a szep.Ez is eleg relativ.Ismerek sajnos egy hülye bekepzelt plazap*csat,aki azt hiszi magarol hogy ö a legszebb.Meg a Victoria-Secret modelleket is fikazza.Mondanom sem kell,hogy senki nem irigy erre a lanyra,söt!A pasiknak is maximum csak "arra" kell.Nem is ertem mi a "szep" rajta,tul magas(oke,nincs rossz alakja-de az enyem sokkal jobb :)) es irdatlan lo feje van(hosszu arc,magas homlok,babma nezes +ehhez közepen elvalasztott hosszu haj).Raadasul eleg ribisen öltözködik.Nagyon gaz!

En öszinten szolva nem vagyok irigy a külsö alapjan senkire,mert minden nö ki tudja magabol hozni a legtöbbet-ha akarja.Minden ember egyedi es különleges!Irigy neha inkabb arra vagyok,ha valaki különleges tehetsegü vagy intelligensebb stb.

2012. aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
bamba nezes
2012. aug. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
80%
Erről csak annyit hogyha azok a "szép" nők nem használnának sminket akkor a legtöbbjük még az átlagos kategóriát se érnék el
2012. aug. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

De én meglehetősen irigy vagyok a kifejezetten szép, csinos hölgyekre. És ezt hangsúlyozom, mivel kevés ilyen lányt ismerek, a legtöbb ribi. A vasalt, szőke hajú, prostisminkes, prostiszerkós csajokra nem vagyok féltékeny, még akkor sem, ha ő nagyobb figyelmet kap, mint én.

Tök átlagos vagyok, nincs bennem semmi extra, soha nem is volt, így párszor szívesen kipróbálnám milyen érzés lehet gyönyörűnek lenni. Olyan igazán gyönyörűnek, amikor még smink és menő ruhák nélkül is elámulnak tőled...

Voltak barátaim, szóval én nem a pasik miatt irigykedek, mert az nekem is van és volt, és nem is rossz pasik, hanem csak úgy egyszerűen jó érzés lehet, amikor annyira szép vagy, hogy kiélvezheted azokat a női előnyöket, amik elvileg annyira járnak minden nőnek, holott valójában csak a szép nők kiváltsága...


Szar érzés minden egyes alkalommal úgy tükörbe nézni, hogy neked miért ezek a gének jutottak, te miért ilyennek születtél, neked miért kell százszor annyi energiát fektetned a külsődbe, hogy legalább huszadannyira szép legyél, mint egy original szép lány, aki nem tesz semmit és gyönyörű...


Sajnálom, ha ez vki szerint szánalmas, én igenis irigykedek minden igazán szép lányra.

21L

2012. aug. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem szép kinézetű barátnőm van, aki szép lányokon csámcsog. Azt gondolom, ez egyfajta kisebbségi komplexus magával szemben is. Én néha szép vagyok néha meg nagyon csúnya, de sose irigykedtem másokra.
2012. aug. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki úgy tökéletes ahogy van ;)
2012. szept. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Én néha igen:)De engem meg szoktak dicsérni a fiúk hogy jól nézek ki stb. A pasim is azt mondja hogy a suliban én vagyok a legszebb,tehát nem nagyon.
2012. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!